Acun Ilıcalı’nın Son Kalesi O Ses Rap’ten Yeni Görüntüler Geldi! Survivor Reytinglerinde Düşüş Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’nın Son Kalesi O Ses Rap’ten Yeni Görüntüler Geldi! Survivor Reytinglerinde Düşüş Devam Ediyor!

Hem Survivor hem de Exxen’in O Ses Türkiye Rap program sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı, Dominik İstanbul arasında mekik dokuyor. TV8’in sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye sunuculuğunu kimseye kaptırmayan Acun Ilıcalı, Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap programının da sunuculuğu üstleniyor.

Acun Ilıcalı

O Ses Türkiye Rap’ten Yeni Görüntüler!

Exxen’deki programlardan umduğunu bulamayan Acun Ilıcalı’nın son kalesi O Ses Türkiye Rap! Exxen’e daha fazla abone çekmek için elinden geleni yapan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Rap çekimlerinden video paylaşmayı ihmal etmiyor.

O Ses Türkiye Rap

O Ses Türkiye çekimlerinden dikkat çeken anları Instagram hesabından sık sık paylaşan Acun Ilıcalı, aynısını O Ses Türkiye Rap programı için de yapıyor. Önceki haftalarda O Ses Türkiye Rap’in ilk bölüm çekimlerinden görüntüleri takipçileriyle paylaşan Acun Ilıcalı, bugün beğendiği bir performansı yine Instagram hesabından paylaşmayı unutmadı.

O Ses Türkiye Rap programı henüz Exxen’de yayınlanmaya başlamadı. Ancak her hafta Exxen’e dizi ve programların yeni bölümleri yüklenmeye devam ediyor. Bakalım O Ses Türkiye Rap’in Exxen’de yayınlanmaya başlaması, Exxen’in abone sayısını arttırmaya yetecek mi?

Acun Ilıcalı

Uzun yıllardır her yaptığı projeyle seyircilerin gönlünde taht kuran Acun Ilıcalı’ya 2021 senesi pek de uğurlu gelmedi sanırım. Exxen’in yarattığı hayal kırıklığından sonra, Survivor’un reyting istikrarsızlığı da devam ediyor.

Survivor’ın İstikrarsızlığı Devam Ediyor

blank

Acun Ilıcalı’nın en güvendiği program ise kuşkusuz Survivor! Yıllardır reyting rekorları kıran yarışmanın 2021 sezonu oldukça istikrarsız ilerliyor. Hafta sonları reyting sıralamasında ilk üçün içinde olan Survivor, hafta içi yayınlandığı günlerde ilk onun içine bile kolay kolay giremiyor! Özellikle Salı günleri seyircilerin sevdiği dizilerle reyting savaşına yenik düşen Survivor, dün birçok kategoride ilk onun içine son anda girebildi!

Benzer Haberler

Uykucu biri 11 Şubat 2021

Abi o kadar rapçinin arasında hadise ne alaka

Yorum Yaz