Masumiyet Dizisiyle Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Hülya Avşar Şart Koştu: “8 Saat Çalışırım!”

Aleyna

FOX

10 Şubat 2021

Masumiyet Dizisiyle Ekranlara Dönmeye Hazırlanan Hülya Avşar Şart Koştu: “8 Saat Çalışırım!”

Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde boy gösteren Hülya Avşar ekranlara geri dönmek için gün sayıyor. Uzun bir süre sonra Avşar, Masumiyet dizisi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Avşar Kızı Ekranlara Dönüyor

En son 2016 yılında “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizisi ile karşımıza çıkan Hülya Avşar yeni bir dizi projesine dahil oldu. Avşar kızı, Fox TV’nin iddialı yapımı olmaya adaylığını koyan “Masumiyet” dizisinin kadrosuna dahil oldu. Güzel oyuncu, dizide “Hale” karakterine hayat verecek.

Açıklamalarıyla Şaşırttı

Hülya Avşar, Exxen platformunda yayınlanan “Konuşanlar” isimli programda yaptığı açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ ile birlikte rol alacak olan Avşar kızı, “En güzel yaşın hangi yaşlar?” sorusuna, beklenmedik bir yanıt verdi.

“Farkına Şimdi Varıyorum”

blank

“Elde ettiğim şeylerin farkına yeni yeni varıyorum.” diyen Avşar kızı, en güzel yaş sorusuna da “18-19 yaşından sonra hayatım inanılmaz bir çalışma içerisinde geçti. Dolayısıyla elde ettiğim şeylerin farkına şimdi varabiliyorum.” yanıtını verdi.

Şöhret Olduğunu Hissetmedi

blank

Verdiği açıklamalarla adından söz ettirmeyi başaran Avşar, meğer şöhret gibi yaşayamamış. Avşar kızı, “Hiçbir zaman şöhret olduğumu kendimde yaşayamadım. Hani vardır ya, şöyle hava atarlar ‘Kulise gelmeden önce şunu bunu istiyorum.’ diye. Çok istiyorum bunu yapmak.” diyerek eğlenceli görüntülere sahne oldu.

Avşar’ın 8 Saat Çalışma Şartı

blank

Masumiyet dizisi ilk olarak, “Yaşı 19” adıyla tanındı ancak daha sonra alınan kararla ismi değiştirildi. Dizide, “Hale” karakterine can verecek Hülya Avşar’ın projede yer alacağını duyurması güzel yıldızın sevenlerini heyecanlandırdı. Ancak daha sonra ortaya çıktı ki, Hülya Avşar tek bir şart ile projede yer almayı kabul etmiş. Başarılı oyuncu, 8 saat çalışma şartı koşmuş.

Sporunu Aksatmayacak!

blank

Uzun bir süre sonra ekranlara dönüş yapacak olan güzel oyuncu, hiçbir durumda sporunu aksatmıyor. Hülya Avşar, dizi çekimlerinin sporunu aksatmaması için çalışma saatlerini 8 saatle sınırlandırmış. Aynı zamanda Avşar kızı, Masumiyet dizisinin setine de birkaç spor aleti istemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz