Demet Akalın ve Seda Sayan’a Göz Dağı Verdi! Fatih Ürek Dost Düşman Demedi Herkesi Harcadı: “Asla Benim Gibi…”

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Demet Akalın ve Seda Sayan’a Göz Dağı Verdi! Fatih Ürek Dost Düşman Demedi Herkesi Harcadı: “Asla Benim Gibi…”

Kanal D’nin “Gelinim Mutfakta” isimli yemek programı tüm ünlüler camiasını birbirine katmayı başardı! Şimdiye kadar 4. sunucusuyla ekranlarda tutunmaya devam eden Gelinim Mutfakta’yı ilk olarak Fatih Ürek sunuyordu. Fatih Ürek’in programdan ayrılmasının ardından yerine gelen isim Yemekteyiz programından tanıdığımız Onur Büyüktopçu oldu. Ancak Onur Büyüktopçu’nun yayın hayatı pek de uzun süreli olmadı. Seyircilerine veda etme fırsatı bile bulamadan yarışmadan ayrılan Onur Büyüktopçu yerine ise Yemekteyiz’de de koltuğunu kaptırdığı Seda Sayan geldi!

Gelinim Mutfakta Ortalığı Karıştırdı!

blank

Fakat Seda Sayan da sezon sonunda Kanal D ile yollarını ayırdı ve Demet Akalın – Alişan’ın sabah programı sunduğu Star TV ile anlaştı. Bu sayede yine Gelinim Mutfakta’nın sunuculuk koltuğu boş kalmış oldu. Seda Sayan’a bilenen Demet Akalın ise “Televizyon yapmam!” demesine rağmen Seda Bacı’ya nispet yapar gibi Gelinim Mutfakta ile anlaştı! Ay valla anlatırken ben yoruldum. Ancak olaylar bununla da sınırlı değil. Birkaç ay önce Seda Sayan’ın Demet Akalın’ın “ekmeğiyle oynadığı” iddia edilmişti.

Fatih Ürek de Konuya Dahil Oldu!

Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta ile anlaştığı gören Seda Sayan Instagram’dan yorum yapmayı ihmal etmedi; “Ben kimsenin ekmeğiyle oynamam, ekmek kazandırırım!” açıklamasıyla Demet Akalın’a ayar veren Seda Sayan’ın ardından Gelinim Mutfakta’nın ilk jüri üyesi Fatih Ürek bugün Instagram’dan paylaştığı story ile ortalığı karıştırdı. Resmen orta halli bir gündüz kuşağı programı tüm ünlüler camiasını karıştırmayı başardı, helal olsun!

blank

Programın ilk sunucusu Fatih Ürek, Seda Sayan’ın ayrıldığı Demet Akalın’ın ise yerine geldiği Gelinim Mutfakta için yazılan bir yazıyı kendi Instagram hesabında paylaştı; “İlklerin adamı Fatih Ürek! Kim gelirse gelsin ömrü bir sezondur, siz kimi getirirseniz getirin asla tutmayacak!” Bu sözler Demet Akalın’a mı yoksa Seda Sayan’a mı bilinmez. Fakat Fatih Ürek dost düşman demedi, herkesi tek kalemde harcadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz