Korkunç Mesajlar Almıştı! Camdaki Kız’ın Tako’su Hamza Yazıcı’ya Dizi Ekibinden Destek

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Korkunç Mesajlar Almıştı! Camdaki Kız’ın Tako’su Hamza Yazıcı’ya Dizi Ekibinden Destek

Sevilen dizi “Camdaki Kız”ın Tako’su Hamza Yazıcı ve sevgilisine birbirinden iğrenç mesajlar yağmaya başladı. Çok kırılan ve bir açıklama yapan Hamza Yazıcı’ya ilk destek rol arkadaşı Hande Ataizi’nden geldi.

Hamza Yazıcı

Ünlü oyuncu Hamza Yazıcı, yıllarca bizi “Görevimiz Komedi”, “Bizans Oyunları”, “Kolonya Cumhuriyeti”, “Güldür Güldür” ve “Çok Güzel Hareketler 2” gibi komedi programlarında kahkahaya boğdu. Bu durum biraz da Türkiye’deki komedi anlayışının bir yansımasıydı. Eğer fiziksel “normlara” uymuyorsanız, şişman ya da cüce şakası için kullanılıyordunuz! Neyse ki, Hamza Yazıcı, geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden “Camdaki Kız” ile bu algıyı kırdı. Bu kez komedide değil, dram ve gerilim yüklü bir dizide karşımıza çıktı. Ama bazılarının kafasındaki algı hala değişmemiş belli ki!

“Beyinleriniz cüce”

Hamza Yazıcı Şenay Forbes

Bir süredir Şenay Forbes’le birlikte olan Hamza Yazıcı, oldukça mutlu görünüyor. İlişkisi hakkında konuşmaktan da hiç çekinmiyor: “Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum!” Ama oldukça mutlu ve huzurlu görünen bu çift, nedense birilerini rahatsız etti!

Hamza Yazıcı, dün kız arkadaşına gelen mesajları ifşa etti. “Parayı veren düdüğü çalar“, “Bu kadar mı yokluktasın?“, “Ünlü olmak için merdiven, al işte. Yazık, üzüldüm Hamza Bey’e” tarzındaki pek çok mesaj mutlu çifti şok etti.

Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış. İnandığınız herşey başınıza yıkılır umarım. Sağlıksızca kalın” diyen Hamza Yazıcı, oldukça öfkeli ve hüzünlü bir açıklama yaptı. Açıklamanın ardından, Hamza Yazıcı’ya destek mesajları yağmaya başladı. “Camdaki Kız” ekibinden Hande Ataizi de rol arkadaşını yalnız bırakmadı.

“İzin vermeyin”

Hande Ataizi

Haberleri gören Hande Ataizi, rol arkadaşı için bir destek mesajı verdi ve tavsiyelerde bulundu: “İnsanlar başarıyı ve mutluluğu hiçbir zaman hazmedemediler. Maalesef bu böyle değişmeyecek. Bunu böyle kabul edip, etrafını kendi güzel enerjinle adeta bir kalkan gibi kapatacaksın ve kişisel almamayı öğrendiğin zaman da takılmayacaksın. En güzelini hak eden arkadaşım, ikiniz de çok güzelsiniz. Kimsenin bunu bozmasına izin vermeyin lütfen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz