Esra Erol’un Çilesi Tatilde de Bitmiyor! Ali Özbir Kendini Plaj Voleyboluna Adayınca Esra Erol Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Esra Erol’un Çilesi Tatilde de Bitmiyor! Ali Özbir Kendini Plaj Voleyboluna Adayınca Esra Erol Bakın Ne Yaptı?

ATV’nin güzel yorumcusu Esra Erol, sonunda tatile çıktı! Eşi Ali Özbir ve çocuklarıyla birlikte İstanbul’un keşmekeşinden kurtulan Esra Erol, aylarca canlı yayında Survivor’ı yaşadıktan sonra kendini huzurlu bir tatilin kollarına bıraktı! Tatil moduna çabuk alışan Esra Erol’un keyfine diyecek yok.

ATV’de Boşluk Büyük!

Bildiğiniz gibi Esra Erol yıllardır hayatımızda olmaya devam ediyor. Flash TV’nin evlilik programı sayesinde tanıdığımız Esra Erol son 4 yıldır ATV ekranlarında Müge Anlı’nın benzeri bir programla karşımıza çıkıyor. Canlı yayınla ekrana gelen programda neler yaşanmıyor ki? Evden kaçan genç kızlar, kumalarıyla yaşamayı kabul eden çaresiz kadınlar, evliyken eltisiyle yufkacıya kaçan kadınlar, komşusundan çocuk yapan kişiler… Bu gözler neler neler görmedi ki?

blank

Esra Erol’un her bölümünde ayrı bir travma yaşıyoruz! Programa katılan her kişiden sonra “Daha fazla ne olabilir ki?” diye kendi kendimize sorular sorsak da bir sonraki konuk kafalarımızı yakıyor. Hatta bazı konularda Esra Erol’un sabrına hayran kalmamak elde değil. Sabır ve zeka sınırlarının zorlandığı program, Eylül ayında ekranlara dönmek üzere şimdilik veda etmiş olsa da Esra Erol Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürmeye devam ediyor.

blank

Esra Erol’un Çilesi Yine Bitmedi!

Sık sık hayatından ve ailesinden kesitleri bizlerle paylaşan Esra Erol’un en büyük rakibi ise Müge Anlı! Müge Anlı ve Esra Erol’un arasında yaşanan bu tatlı rekabette henüz kazanan yok. Reytinglerde birbirlerini her daim takip eden bu ikili; şüphesiz ekranların en sevilen simalarının başında geliyor. İki programın da sezon finaline girmesinin ardından ATV ekranlarında büyük bir boşluk oluştu!

Ancak Esra Erol’un Instagram paylaşımları bu boşluğu bir nebze de olsa doldurmayı başarıyor. Esra Erol’un eşi Ali Özbir, kendini plaj voleyboluna adayınca güzel sunucumuz yine yalnız kaldı! Tek başına tatilin tadını çıkartan Esra Erol, Instagram hesabına da bu güzel fotoğrafı paylaşmaktan geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz