Mehmet Aslantuğ’dan Arzum Onan’a Duygulandıran Doğum Günü Mesajı! Çekingen, tutuk ve saygılı…

Dilek

Haberler

1 Kasım 2020

Mehmet Aslantuğ’dan Arzum Onan’a Duygulandıran Doğum Günü Mesajı! Çekingen, tutuk ve saygılı…

Yılların eskitemediği bir aşka sahip olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, şüphesiz Türkiye’nin en gözde çiftlerinden biri. Mehmet Aslantuğ’un karizması ve naifliği ile Arzum Onan’ın tescilli güzelliği birleştiğinde birçok kişi için “ideal çift” olarak görülüyor.

mehmet aslantuğ ve arzum onan düğün fotoğrafı

31 Ekim’de doğum gününü kutlayan ve 47 yaşına giren eski Türkiye güzeli Arzum Onan’a, eşinden romantik ve şiir gibi bir paylaşım geldi. Mehmet Aslantuğ’un sosyal medya paylaşımıyla yayınladığı mesaj, okuyan herkesin çiftin aşkına bir kez daha hayran olmasını sağladı.

Birlikte gittikleri ilk pikniklerden birinde çekilmiş eski bir fotoğrafı yayınlayan Aslantuğ, altına şu mesajı bıraktı: “Mayıs (1994) kokuluydu; ama, çekingen, tutuk ve saygılı bir sabahtı. Ne dil tamahkardı elbet, ne de beden. Zordu şüphesiz eğip bükmeden, aşkı kendi üslubunca tariflemek! Pek anlatabildim sayılmazdı, anlatamadım da zira… Görece büyüktüm; ama mümkündü yeniden büyümek. Ve vatan bilmekten asla yorulmayacağımız bu kadim toprakların hüznünü acımız, neşesini coşkumuz kılacaktık. Birlikte çeyrek yüzyılı geride bıraktık işte. Seninle ağlayıp, seninle gülmek, kucağımızda bir “Can”la bugünlere el ele yürümek çok başkaydı Gülüm. İyi ki doğdun, iyi ki bu sevdanın elinden tuttun.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shared post on

Büyük Aşk, Bir Telefon Görüşmesiyle Başlamıştı

26 yıldır hayranlık uyandıran bu büyük aşkın temelleri, 1993 yılında küçük bir telefon görüşmesiyle atılmıştı. O yıl bir film şirketi kuran Mehmet Aslantuğ, iş teklifi için Türkiye güzeli seçilen Arzum Onan’a ulaşmıştı. Mehmet Aslantuğ, bu gün bile o zamanlar teklifi kabul edip görüşmeye gelen Onan’ı ilk gördüğünde tüm hayatını onunla geçirmek istediğine karar verdiğini söylüyor.

“Kanseri Sevgiyle Yendim”

2000 yılında Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin oğulları Can dünyaya geldi. Ardından lenf kanserine yakalanan Onan, iki yıl boyunca kanser tedavisi görmüştü. Hastalığı yendikten sonra verdiği röportajlarda; en büyük desteği eşi Mehmet Aslantuğ’dan gördüğünü, hastalığı büyük bir sevgiyle ve inanarak beraber atlattıklarını söylemişti. Zaten Arzum Onan’da yaptığı paylaşımlarla her fırsatta eşine olan hayranlığını ve aşkını dile getiriyor.

Türkiye’nin en sevilen ve en imrenilen çifti, sansasyonel haberlerden uzak durarak ve gündemde kalma kaygısı yaşamayarak Türk halkının da beğenisini topladı. Hala en gözde çiftlerden biri olan ikili, 26 yıllık aşklarını ilk günün heyecanı ve sevgisiyle yaşamaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz