Demet Akalın’dan Merak Uyandıran Story! Hayranlar ve Rakipler Nefeslerini Tutmaya Başlasın

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Demet Akalın’dan Merak Uyandıran Story! Hayranlar ve Rakipler Nefeslerini Tutmaya Başlasın

Alişan ile sunduğu sabah programının ardından bir de Gelinim Mutfakta’da olaylı bir şekilde yer alan Demet Akalın’dan yeni bir proje iması gelmiş olabilir. Öyle bir story paylaştı ki, görenler acaba Demet Akalın bu kez hangi işe el atıyor diye aklından geçirmeden edemedi.

Demet Akalın’dan Meraklandıran Story

Sosyal medyanın da ekranların da vazgeçilmez bol aksiyonlu isimlerinden birisi olan Demet Akalın’dan yine bol merak uyandıran bir Instagram story’si daha geldi. Son derece özgüvenli ve kusursuz makyajlı görünümü ile Bodrum’a gideceklerini söyleyen Akalın, asıl döndükten sonra bir şeyler olabileceğini ima etti. Stroy’sini ‘Bodrum’a bi gidip gelelim’ diye paylaşan sanatçı bakalım Bodrum dönüşünde nasıl bir bomba patlatmaya hazırlanıyor?

Bir Süredir Sahnelere ve Ev Dansına Odaklı

Bir süredir televizyon programları yerine müziğine, kendisine ve ailesine odaklanan Demet Akalın dün de ailesi ile birlikte yaptıkları bir ev dansı eğlencelerini paylaşmıştı. Kızı Hira ile yaptıkları dansa eşi Okan Kurt da katılınca ortaya oldukça sevimli bir aile tablosu çıkmıştı.

Rakipleri de Meraklanmıştır

blank

Demet Akalın’ın yapmış olduğu bu paylaşım elbette birçok hayranını meraklandırmaya yetmiş de artmıştır bile. Ancak çalışkanlığı ile olduğu kadar hırslı karakteri ile de bilinen Akalın, eminiz ki hayranlarını olduğu kadar rakiplerini de meraklandırmaya yetmiştir. Zira Alişan’la sundukları sabah programının sona erdiği dönemlerde Seda Sayan’la aralarında yaşananlar hala dün gibi aklımızda. Üstüne bir de Seda Sayan’ın daha önceden sunmuş olduğu Gelinim Mutfakta2nın sunuculuğunu alması da cabası. Hal böyle olunca herkesin aklına acaba Bodrum’a gidip döndükten sonra ne yapmayı planlıyor diye bir soru takılıveriyor. Ama yapacak bir şey de yok sonuçta. Aynen güzel sanatçının söylediği gibi: ‘Bi Bordum’a gidip gelsinler bakalım’…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz