Düğünümüz Var Herkes Çeyrekleri Hazırlasın: Mehmet Dinçerler, Hadise’ye Evlenme Teklifi Etti!

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2022

Düğünümüz Var Herkes Çeyrekleri Hazırlasın: Mehmet Dinçerler, Hadise’ye Evlenme Teklifi Etti!

Hadise ve Mehmet Dinçerler evleniyor! Kısa bir süredir birliktelik yaşayan çiftimizden sonunda beklenen evlilik haberi geldi, oldukça büyük ve pahalı bir tektaşla evlilik teklifi alan Hadise, o anları Instagram hesabından paylaşarak; “I said yes!” notunu düştü. Bakalım çiftimiz ne zaman nikah masasına oturacak?

Aşkta Yüzü Bir Türlü Gülmedi!

Hadise şüphesiz son yılların en sevilen sanatçıları arasında yerini alıyor. O Ses Türkiye yarışmasında uzunca bir süre jürilik yapan Hadise, bir türlü aradığı aşkı ve mutluluğu bulamıyordu. Son olarak oyuncu Kaan Yıldırım ile 2 yıl aşk yaşayan güzel oyuncu bu defa evlilik yoluna girecek diye düşünürken; Hadise ve Reza Zarrab arasında çıkan yasak aşk iddiaları, Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ilişkisini bitirdi.

blank

Geçtiğimiz yaz aylarında Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile Amerika’da yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise, bu konuyla sık sık gündeme gelmişti. Pek çok kez bu olayın doğru olmadığını söyleyen güzel şarkıcı kendini aklamak için uğraşsa da; olayın gerçek yüzünü asla öğrenemedik. Hatta Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi O Ses Türkiye yerine, Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap yarışmasına dahil etmesi kafaları daha da karıştırmıştı.

Beklenen Evlilik Teklifi Geldi!

Tüm bu yaşananların ardından, birkaç ay önce Mehmet Dinçlerler ile anılmaya başlayan Hadise, bu defa ilişkisini gizleme gereği duymamış ve Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığını açık açık söylemişti. Son ayların gözde çifti, bir an olsun bile ayrılmıyor hatta Mehmet Dinçerler, Hadise’nin konserlerini ve sahnelerini en önden izliyordu. Ve sonunda beklenen an geldi çattı, Hadise bugün Instagram’da paylaştığı video ile sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiğini söyledi! Hadise’den sonunda “I Said Yes” paylaşımı gören Instagram kullanıcıları ise Hadise ve Mehmet Dinçerler’i tebrik etti. Bakalım düğün ne zaman?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz