Üç Kuruş Dizisinin Kartal’ı Uraz Kaygılaroğlu’ndan da Gülşen’e Beklenen Destek: Tarihe Geçecek Nitelikte Cevap

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Üç Kuruş Dizisinin Kartal’ı Uraz Kaygılaroğlu’ndan da Gülşen’e Beklenen Destek: Tarihe Geçecek Nitelikte Cevap

Bir süredir sosyal medyanın en önemli konularının başında Gülşen ve Gülşen’in sahne kıyafetleri ile sahne pozları geliyor. Sosyal medyayı adeta ikiye bölmeyi başaran Gülşen’i yerin dibine geçirmeye çalışanlar da var yaptığı şeyleri destekleyerek yanında olduklarını söyleyenler de…

Gülşen Sonunda İsyan Etti

Bir süre önce Gülşen’in sahne performansı ve kıyafetleri üzerine başlayan tartışma sosyal medyayı ve sanat çevresini resmen ikiye böldü. Kimileri Gülşen’in giyim tarzını aşırı iddialı bularak sürekli bir eleştiri yağmuruna tutarken, kimileri de bu durumun onun özgür iradesi olduğunu ve tercihlerine saygı duymaları gerektiği yönünde açıklamalarda bulunarak Gülşen’i savunmaya başladılar. Tüm bu tartışmalara yönelik olarak sessizliğini koruyan Gülşen, sonunda dayanamadı ve Instagran hesabından uzunca bir metin yayınladı. Ama kelimesinin sözlük kökenini açıkladıktan sonra ‘Şimdi tüm o ama’ların sonrasındaki cümlelerinize cevaben’ diye başlayan ve adeta teker teker gelen tüm yıpratıcı eleştirilere cevap veren Gülşen sevenlerinden bir kez daha takdir topladı. Gülşen metnini kendisi gibi bu konuda baş eğmeden mücadele edenler için yalnız olmadıklarını ifade eden bir cümle ile bitirdi: “Yaşam bu zihniyetler kadar küçük değil. Yaşam kocaman ve yaşamak çok güzel şey” dedi.

İlk Takdirlerden Birisi Kartal’dan

blank

Gülşen’in yapmış olduğu Instagram paylaşımı üzerine ilk destek cevaplarından birisi Üç Kuruş dizisinin başrol oyuncularından olan Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Dizide Kartal rolü ile başarılı bir performans sergileyen oyuncu, Gülşen’in story’sine ilişkin ‘Gülşen, kıyafeti üzerinden kendisine ve tüm kadınlara yapılan saldırılara tarihe geçecek nitelikte bir cevap verdi’ mesajını iliştirmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz