Demet Akalın’dan Şok Eden Paylaşım! Ağlarken Bile Fiyat Söylemeyi İhmal Etmedi

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Demet Akalın’dan Şok Eden Paylaşım! Ağlarken Bile Fiyat Söylemeyi İhmal Etmedi

Polemikleri ve kavgalarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, nihayet sosyal medyayı olay yaratmak dışında işler için de kullanmaya başladı. Ancak bu sefer de pot kırmaktan geri durmadı.

Bi Daha Bi Daha Hadise’nin Gölgesinde Kaldı

Her yaz bir hit şarkı ile plajları sallayan Demet Akalın, bu yaz “Bi Daha Bi Daha” ile yaza giriş yaptı. Ancak ünlü popçunun şarkısı bu sefer Hay Hay’ın gölgesinde kaldı. Hadise ile eş zamanlı olarak hit şarkısını dinleyicilerin beğenisine sunan Demet Akalın, ne yazık ki en çok dinlenen şarkılar listesinde zirveye yerleşemedi.

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finalinde Seda Sayan ile birbirine giren Demet Akalın, finalin hemen ardından Sinan Akçıl imzalı şarkısının klibini çekmek için Amerika’ya gitti. Arto ile buluşup Amerika’nın altını üstüne getiren Akalın Türkiye’ye döner dönmez ailesi ile birlikte tatil için Çeşme’deki yazlığına gitti.

blank

Yasakların kalkması ile birlikte birçok mekanda sahne alan Demet Akalın, nihayet muradına erdi. Ne de olsa bütün kış konserleri ve sahne almayı beklemişti. Bu mutlulukla tatil keyfi ikiye katlanan Akalın, Çeşme’ye birkaç gün ara vererek Bodrum’da tatil yaptı. Sosyal medya hesabında yayınladığı videolar ise adeta düşman çatlattı.

Gelecek Sezonu Garantiye Aldı

Geçtiğimiz kış sık sık geçinemediğini söyleyen Demet Akalın, yeni sezon için Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta ile anlaştı. Hatta kendini maddi olarak daha da sağlama almak için Çetmen Mobilya’nın reklam yüzü oldu. Reklam anlaşmasını tam da Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefat ettiği gün paylaşması ise bir hayli yankı uyandırdı.

Hayır Yaparken Parasını da Söyledi

Demet Akalın bugün de Türkiye’yi etkisi altına alan yangınlarla ilgili bir paylaşım yaptı. Yardım yaptığını ve bir kamyonla o yardımları Bodrum’a göndereceğini söyleyen Akalın, yardımlarda Çetmen Mobilya’nın da katkısı olduğu belirtti. Anlatırken göz yaşlarını tutamayan ünlü şarkıcı yaptığı yardımın maddi boyutu ile ilgili detay vermeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz