Masterchef’ten Danilo Zanna Yangın Derdindeyken Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu “Yok Artık” Dedirtti!

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Masterchef’ten Danilo Zanna Yangın Derdindeyken Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu “Yok Artık” Dedirtti!

Yangınlar ülkenin dört bir yanını sardı. Herkes gibi ünlüler camiasından da sosyal medyada tepkiler yağdı. Ancak Masterchef Jürisinin bu konudaki tavrı bir hayli şaşırttı. Danilo Zanna yangından başka birşey düşünmezken Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu bakın ne derdindeydi?

Masterchef tüm ayrılık dedikodularına rağmen sezona bomba gibi başladı. Elemelerin başladığı haberinden önce ise şeflerin yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağı dedikodusu yayıldı. Tüm Masterchef hayranlarını hüzne boğan bu haber, yeni sezon fragmanının yayınlanmasıyla ortadan kalktı.

blank

İlk dedikodu Masterchef’in babacn jürisi Mehmat Yalçınkaya hakkında yayıldı. Sebebi ise geçen yıl gündeme gelen ifşalardı. Mehmet şefin, bu ifşaların programın tadını kaçırdığını düşündüğü, bu yüzden yarışmada yer almak istemediği söylendi. Kızı ile birlikte açtığı youtube kanalında aktif olması da bu iddiayı destekler nitelikteydi.

blank

Danilo Zanna’nın ise rekamda yer alması sebebiyle Masterchef jüriliğinden ayrılacağı düşünülmüştü. Ancak uzun süre Danilo şeften konu ile ilgili br açıklama gelmemişti. Masterchef yeni sezon fragmanının yayınlanması ile birlikte Danilo Zanna’nın da kadroda yer alacağı kesinleşmiş oldu.

blank

Somer Sivrioğlu’nun durumu ise bambaşkaydı. Masterchef’in sempatik jürisi Somer şefin gelemeyişi tamamen pandemi koşullarına ve seyahat yasaklarına dayandırılmıştı. İddialara göre kapılar açılmayacak ve Somer Sivrioğlu ülkeye gelemeyecekti. Ancak durum hiç de korkulduğu gibi olmadı ve yarışmanın yeni sezon tanıtımları, 3 şefinde bir arada olduğunu müjdeledi.

Yangına Bir Süre Kayıtsız Kaldılar

blank

Yarışma tüm heyecanıyla devam ederken, Türkiye inanılmaz bir durum içerisine düştü. Yangınlar ülkenin dört bir yanını sardı ve onlarca canlı harap oldu, insanlar evsiz yurtsuz kaldı. Bu duruma her sosyal medya kullanıcısı gibi ünlüler dünyasından da tepkiler yağdı.

blank

Herkesten tepki yağarken Masterchef jürileri’nin tavrı takipçilerini şaşırttı. Danilo Zanna ilk günden itibaren yangınla ilgili gelişmeleri yakından takip ederken Somer şef ve Mehmet şef bu konuda sessiz kaldı. Hatta Mehmet şef kitabının tanıtımını yapmaya, Somer şef de ona destek olmaya devam etti.

blank

Nihayet Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlundan’da bugün beklenen paylaşımlar az da olsa geldi. O paylaşımların birinde ise Somer şef yarı zamanlı olarak yaşadığı Avustralya’yı övmeye doyamadı. Bakalım ilerleyen günlerde de şeflerimizin bu paylaşımları devam edecek mi? Yoksa bir defaya mahsus paylaşıp geçtiler mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz