Gülşen’den Cesur Hareket! Pop Star Gülşen Genç Kadının Katilini Açık Açık İfşa Etti

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Gülşen’den Cesur Hareket! Pop Star Gülşen Genç Kadının Katilini Açık Açık İfşa Etti

Ülkede orman yangınları son günlerde hepimizin canını yakarken bugün bir kara haber de Antalya’dan geldi. bu kez yeni bir orman yangını değildi ama gelen haber hepimizin içine bambaşka bir ateş daha düşürdü. Gelen haber Antalya’da birkaç gündür kayıp olan ve aranan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu’ndandı. Bu haberle bir kez daha hepimiz sarsılırken Gülşen’den cesur bir hareket geldi ve katilin adını açık açık ifşa etti. İşte Gülşen’in haklı ve cesur paylaşımı!

5 Gündür Kayıptı

5 gündür kayıp olan ve kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Azra Gülendam maalesef bugün ölü olarak bulundu. Antalya’da gazetecilik öğrencisi olan Azra günlerdir polis tarafından aranırken sosyal medyada da birçok kişi tarafından kayıp olduğu duyurulmuştu. Herkesin gözü kulağı Azra’dan gelecek iyi bir habere kilitli iken bugün maalesef Antalya’da emlakçılık yapan Mustafa Murat Ayhan tarafından öldürülmüş ve hatta bedeni 5 parçaya bölünmüş halde bulundu.

Kadınların Sesi Olmak İstiyordu

blank

Babasının öğretmen olmasını istemesine rağmen Azra Gülendam ısrarla gazetecilik okumak istemiş. Bunun nedeni ise tüm mağdurların ama özellikle de kadınların sesi olmak içinmiş. Ablası Mine Haytaoğlu kardeşi için şunlar aktarıyor: “Azra, daha körpecik gonca güldü. Kadına şiddetle mücadele ediyordu. Kadınların haklarını korumak için gazetecilik bölümünü seçti. Babası öğretmen olmasını istiyordu. Ancak o kadınların sesi olmak için dili, yüreği olmak için bu bölümü seçti. Ciğerimizi yakanların ciğeri yansın. Allah onlara kahretsin. En ağır cezayı versinler.”

Katilin İsmi MUSTAFA MURAT AYHAN!

blank

Tüm bu yaşananlar karşısında duygularını paylaşan Gülşen ise “Genç bir fidanı daha koruyamamanın verdiği acı bir yanda. Bu tecavüzcü katilin yine affa, iyi hal indirimine layık görülme endişesi öbür yanda. Üzüntümü anlatamam” dedi.

blank

Ve katilin adını büyük harflerle açık açık yazarak “Katilin İsmi M.M.A değil MUSTAFA MURAT AYHAN!” şeklinde tepkisini gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz