Demet Akalın’ı Yine Sinirlendirdiler! Instagram’da Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Enayi Demet…”

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2023

Demet Akalın’ı Yine Sinirlendirdiler! Instagram’da Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: “Enayi Demet…”

Instagram’da sık sık paylaşımlar yapan Demet Akalın, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Paylaşımları, şarkıları ve özellikle de Türkçesiyle sosyal medya kullanıcılarının diline dolanan Demet Akalın, Instagram’daki son paylaşımıyla akılları karıştırdı. Güzel şarkıcı; “Sizi merak etmeyen, işi bittiği günde de selamı sabahı kesenle siz de yok sayın! Ooo ben doğum günlerini, çocuklarını, her b*kunu düşünürdüm, yok yeni modum bu! Enayi Demet gitti bye bye!” paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Acaba Demet Akalın’ın bu sözleri kime?

2. Sayfa Programında Söylediği Sözler Olay Olmuştu

Bildiğiniz gibi Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda TV8’de yayınlanan 2 Sayfa programına konuk oldu. Programda pek çok farklı konudan konuşan güzel şarkıcı, Okan Kurt’la tekrar evlenmeyeceklerini ifade etmişti; ”Bana bir daha evlilik falan demeyin. Evliyiz işte adamla. Canımı mı istiyorsunuz? Benim hayat arkadaşım, kıymetlim. Kim var on iki sene bu kadar düzgün ve adı hiçbir şeye karışmadan giden? Bir sene, altı ay olmadan patlıyorlar” şeklinde devam eden ünlü şarkıcı, isim vermeden ünlüler dünyasından bazı kişilere göndermede bulundu.

Şarkıcı ‘‘Okan, benim tanımadığım evli arkadaşlarıyla dışarı çıkıyor. Doğum gününe de çağırmıyor o arkadaşlarını eşleriyle tanışmayayım diye galiba. O da bana ‘Sen Amerika’ya gidiyorsun’ diyor da o Amerika’ya gelemiyor. Gelse onunla giderim. Mahkemelik olduğu için vize alamıyor. Hızlı araba kullandığı için ceza aldı. Cezası bitti ama sisteme düşmemiş. Amerika’da avukat tuttum. FBI’dan temiz kağıdı aldırdım.” dedi. Demet Akalın programda Okan Kurt’la evliliğinden dünyaya gelen kızı Hira’ya ev aldığını açıklamış ve bu sözler üzerine sosyal medyada olay olmuştu: “Hira’ya Bodrum’dan küçük bir ev aldım. 2 ay önce doğum gününde aldım. Misafirleri falan orada ağırlayacağız. Küçük bir ev, yatırımlık.”

Demet Akalın’ın Bu Sözleri Kime?

blank

Sosyal medyadan paylaşım yapmayı seven Demet Akalın, bugün Instagram’da paylaştığı bir yazı ile herkesi şaşırttı. Arkadaşlarıyla sık sık arası bozulan şarkıcı, son olarak çevresinden birinin kendisini düşünmediğini dile getirmekten geri durmadı; “Sizi merak etmeyen, işi bittiği günde de selamı sabahı kesenle siz de yok sayın! Ooo ben doğum günlerini, çocuklarını, her b*kunu düşünürdüm, yok yeni modum bu! Enayi Demet gitti bye bye!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz