Kadir Doğulu İçin Annesini Tek Kalemde Sildiği İddia Edilen Neslihan Atagül’ün “Nispet” Pozları!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2023

Kadir Doğulu İçin Annesini Tek Kalemde Sildiği İddia Edilen Neslihan Atagül’ün “Nispet” Pozları!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Kadir Doğulu’nun sosyal medyada paylaşılan görüntülerinin ardından çiftimiz bu görüntülerin aldatma olduğunu ifade etmişti, imam nikahı iddiaları da kesin bir dille yalanlanmıştı. Tüm bu yaşananlardan sonra çiftimiz Azerbaycan’da Formula 1 yarışını izlemek için Bakü’ye giderek sarmaş dolaş pozlar verdi. Ardından da bir üniversitenin söyleşisine katıldı. Neslihan Atagül söyleşide, annesinin ve babasının kendisini anlamadığını, hayatta en yakın olduğu kişinin eşi yani Kadir Doğulu olduğunu söyledi. Hatta tüm iddialara ve söylentilere kulağını kapatan Neslihan Atagül, bugün Instagram hesabından nispet pozlar paylaştı.

Annesini Tek Kalemde Silmiş!

Kadir Doğulu’nun sosyal medyada da gündem olan görüntüleri sonrası Neslihan Atagül’ün annesi ile alakalı, kızını yanına almak istediği iddiaları ortaya atılmıştı. Hatta Onur Akay, Neslihan Atagül’ün annesiyle konuştuğunu ve kızının boşanmasını istediğini dile getirmişti. Ancak bu açıklamadan sonra anlaşılan anne-kızın arası bozulmuş! Bakü’deki söyleşide güzel oyuncu şu açıklamayı yaptı; “En korktuğunuz anları düşünün. Hiç kimseyle paylaşamıyorsunuz. Bana annem ve babamdan daha yakın biri var hayatta. Eşim Kadir. Ben şuan bu yakınlığı onunla deneyimleyebiliyorum. Biz ne olursa olsun Kadir ile birbirimizi yargılamadan önce oturup gözlerimizin içine bakıp, ne varsa yetkinliklerimiz, noksanlıklarımız konuşuruz Annenizi düşünün yeri geliyor sizi doğuran kadın bile sizi anlayamıyor. Benim öyle. Yeri geliyor beni anlamıyor ve ben sürekli kendimi anlatmaya çalışıyorum.”

blank

Söyleşinin devamında ise Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun kadınlarla olan görüntülerinin ardından ihanetle ilgili gelen soruya tepkisini göstermekten çekinmedi. Soru karşısında sinirlenen Neslihan Atagül, “Bu gördüğüne neden inanmıyorsun da bunu merak ediyorsun?” dedi. Eşi Neslihan Atagül’ün ardından konuşan Kadir Doğulu ise “Medeni bir cesaretle güzel bir soru sordun. Takdir edilesi. Hepinizin hayatları var ve biri gözlemliyor, o şahsi hayat değil. O sizin şahsiyetiniz şahitliği… Benim şahsi hayatımdan, eşimin şahsi hayatından ilgilenmek isterseniz oralardan soru sorabilirsiniz. ‘Bu kadar çıkan habere rağmen nasıl eş olmayı başarabiliyorsunuz?’ diye sorabilirsin. Bu kadar doğru yanlış demeden, ortalığa yayılan bu haber silsileleri neden benim ailemle aramı bozarken sizin aranızı bozmuyor diye sorabilirsin” dedi.

Bakü’den Nispet Pozları

Magazin gündeminde ortaya atılan tüm iddiaları yalanlayan çiftimiz, Bakü tatiline devam ediyor. Hatta Neslihan Atagül, Bakü’den neşeli pozlar paylaşarak ayrılık iddialarını yalanlıyor gibi duruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz