Esra Erol Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı! 12 Yaşında Kaçırılan Kızın Annesi, Kaçıran Kişiyi Savundu!

Aleyna

ATV

3 Mayıs 2023

Esra Erol Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı! 12 Yaşında Kaçırılan Kızın Annesi, Kaçıran Kişiyi Savundu!

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında herkesi şoke eden bir olaya tanıklık etmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftadan beri 12 yaşındaki Sıla Tuana, Esra Erol’un programında aranmaya devam ediyor. 12 yaşındaki kız çocuğunun, 42 yaşında yani kendisinden 30 yaş büyük Fatih Mehmet Dinç ismindeki biri tarafından kaçırıldığı biliniyor. Sıla’nın babası ve teyzesinin Esra Erol’a başvurmasıyla başlayan bu süreç; başta Esra Erol ve ekibi olmak üzere, seyircileri de oldukça yıpratıyor. Özellikle de dün Sıla Tuana’nın annesi Ayşegül ve sevgilisi Murat Kol’un programa katılmasının ardından sinirler gerildi.

12 Yaşındaki Çocuğu, 42 Yaşındaki Adam Tarafından Kaçırdı

Bayramın 2. Günü 12 yaşındaki Sıla Tuana, annesi Ayşegül ve Sıla’yı kaçıran 42 yaşındaki Fatih Mehmet Dinç ile beraber gezmeye gittiler sonrasında eve döndüler. Ancak eve döndükten 1 dakika sonra 12 yaşındaki Sıla Tuana, mont verme bahanesi ile 42 yaşındaki Fatih Mehmet Dinç’in yanına indi ve ikili sırra kadem bastı.

Ayşegül’ün, kendilerine maddi destek sağlayan Fatih Mehmet Dinç’i savunması herkesin sinirlerini zıplattı. Ayşegül ve Murat Kol’un çeşitli yasa dışı işlerle uğraştığını ve Sıla Tuana’nın zaman zaman bu işlere maruz kaldığı dile getirildi. Anne Ayşegül’ün, Sıla Tuana kaybolduktan sonra polise başvurmamış olması da dikkatlerden kaçmadı. Kadın kendisini; “Kayıp başvurusunda bulunmadım. Kızımı ilk olarak günlük evlerde aradım. Fatih Mehmet’in kızıma takıntısı vardı” diyerek savundu. 

Esra Erol Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Canlı yayında ortalığın gerilmesinin ardından Esra Erol, “Fatih Mehmet Dinç denen kişi 1 yıldır, Sıla’yı mağdur eden bir adam. En son Taksim İmam Adnan Sokak’ta görüldüler. Ben bu adamın bu cezayı aldığını görmek istiyorum. Bu ülkede adalet var, çocukları koruyacağız. Bu anne de gerekli cezayı çekmeli. ‘Benim çocuğum kaçırıldı’ demiyorsa o anne de cezayı çekmeli” dedi. 

Günlerdir Sıla’yı bulmak için uğraşan Esra Erol son yaşananlardan sonra gözyaşlarını tutamadı ve ağlayarak; “Hepsi bu suçun ortağı! 12 yaşındaki kızı Fatih Dinç’i korumak için verdiler! Yazıklar olsun! ‘Benim kızım kaçırıldı’ demiyor, ‘kızım kaçırdı’ diyor! Yazıklar olsun. O adam ve o adam gibiler çocuklardan uzakta duracaklar bunu da öğrenecekler. Günlerdir tutuyorum kendimi. Yarın çok önemli belgeler açıklayacağım!” dedi. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz