Demet Akalın’ın Amerika Çıkarması Linç Getirdi! Bu Sefer Ağır Çıkıştı: “G*tünden Hikayeler Okuma!”

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Demet Akalın’ın Amerika Çıkarması Linç Getirdi! Bu Sefer Ağır Çıkıştı: “G*tünden Hikayeler Okuma!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın bugünlerde New York City’deki konseri için Amerika turu atmaya başladı, geçtiğimiz günlerde NYC’de bir kafeyle anlaşan güzel sanatçı; Star TV’deki programının sona ermesinin ardından soluğu Amerika’da aldı. Ancak Demet Akalın’ın takipçileri, güzel şarkıcının konser için orada olduğunu bilmeyince linç etmekten geri durmadılar. Linçlere karnı tok olan Demet Akalın ise kendisini eleştirenlere yanıt vermekten gocunmadı!

Geçtiğimiz haftaya Seda Sayan – Demet Akalın kavgası damgasını vurdu! Birçok ünlünün de dahil olduğu bu kavgadan sonra Seda Sayan ve Demet Akalın’ın aynı anda Amerika’ya gitmesi de oldukça manidar oldu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cuma günü Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programı Star TV’de sona erdi. Ortigiller gözyaşı içinde ekip arkadaşlarıyla vedalaşırken; Seda Sayan’dan gelen “Star TV’yle ben anlaştım!” mesajı Demet Akalın’ın canını sıkınca; Seda Sayan Demo’dan block yedi!

blank

Yine Demet Yine Linç!

Bugün ise Demet Akalın yine gündemde! Ancak bambaşka bir konuyla. NYC’de gerçekleşecek konseri için birkaç gün önceden Amerika’ya giden Demet Akalın; bool boooool story atarak bize adete sanal NYC turu yaptırdı. Şeyma Subaşı misali tespih gibi storyleri dizen Demet Akalın, Amerika’da maske zorunluluğunun kalktığını ve her eczanede aşı olunabildiğini açıklaması üzerine Instagram’da maskeli fotoğraf paylaşınca linçlerin sonu gelmedi.

blank

İlk olarak her seferinde “geçinemediğini” vurgulayan ve müzik sektörünün hareketlenmesi için canhıraş emek veren Demet Akalın’a “Yarın müzisyenler şarkıcılar evine ekmek götüremiyor diye ağlayacak!” yorumu geldi. Amerika’ya konser için giden Demet Akalın ise takipçisine açtı ağzını yumdu gözünü ve para kazanmak için Amerika’ya geldiğini söyledi. Hatta biraz argo da konuştu! Bir başka takipçisi de Demet Akalın’ın; “Kimse maske takmıyor burada Koronavirüs bitmiş!” açıklamasını hatırlatınca güzel şarkıcımız kendi derdini anlatmaya çalıştı, ancak biliyorsunuz Demet Akalın Amerika’ya gidince klavyede bazı sıkıntılar yaşayabiliyor…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz