Ne Demet Akalın Ne Selin Ciğerci: Kaşıkçı Elmasını Kıskandıracak Milyonluk Tektaş Şeyma Subaşı’na Nasip Oldu!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Ne Demet Akalın Ne Selin Ciğerci: Kaşıkçı Elmasını Kıskandıracak Milyonluk Tektaş Şeyma Subaşı’na Nasip Oldu!

Dün gece Şeyma Subaşı’nın yayınladığı bir video resmen sosyal medyanın hakimi oldu! Tüm sosyal mecralarda konuşulmaya başlanan Şeyma Subaşı; milli eniştemiz Meedo’dan unutulmaz bir evlilik teklifi aldı. Teklif sırasında hem Meedo’nun hem de Şeyma’mızın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Ancak Legolas gözlerine sahip bazı kullanıcılar; Şeyma’nın tektaşından gözlerini alamadı!

Evlilik Teklifi Geldi!

Bildiğiniz gibi ülkemizte tektaşlarıyla konuşulan bazı isimler var; Bülent Ersoy, Selin Ciğerci ve Demet Akalın! Bülent Ersoy’u bir kenara koyarsak; sık sık Selin Ciğerci ve Demet Akalın’ın ellerini süsleyen milyon dolarlık pırlantalar sosyal medyada konuluşmaya devam ediyor. Hatta bu isimlerin pırlantalarını göstermek için girdiği binbir türlü şekil ise Instagram’da dedikodu malzemesi oluyor!

Ancak Demet Akalın ve Selin Ciğerci’yi bile kıskandıracak o tektaş, dün akşam Şeyma Subaşı’nın parmağına takıldı. Meedo’dan romantik bir evlilik teklifi alan güzelimiz; bu anları Instagram takipçileriyle paylaşmaktan da geri durmadı. Dün hamilelik iddialarıyla gündeme gelen Şeyma, gün içinde hamile olmadığını açıklayan birkaç gönderi paylaşarak Türk basınına adeta nefretini kusmuştu; “Sonra karnım falan çıkar aman Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar. Bi de yarın büyük parti düzenliyorum Ibiza’da evimizde bir gün hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimde değil mi?”

blank

Şeyma’nın Milyonluk Tektaşı!

Bu açıklama ve yalanlamalardan sonra ise birkaç hafta sonra dünyaevine girmeye hazırlanan Meedo, güzel sevgilisi Şeyma’ya romantik bir evlilik teklifi etti. Geçtiğimiz haftalarda düğünleri için konuk listesi hazırlamaya başlayan Şeyma “I said yes!” paylaşımı yapmadığı için üzülürken; romantik eniştemiz Şeyma’yı bu paylaşımdan mahrum bırakmak istemedi ve Ibiza’da evlilik teklifi etti.

blank

Ancak bu teklif sırasında Meedo’nun Şeyma’ya hediye ettiği milyonluk tektaş birçok sosyal medya kullanıcısının gözünden kaçmadı. Zaten Şeyma da tektaşını takipçilerinin gözüne gözüne sokmayı da ihmal etmedi. Ne diyelim, mutluluklar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz