Gülben Ergen Ava Giderken Avlandı: Paparazzilere Gönderme Yapayım Derken Instagram Kullanıcılarının Diline Düştü!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Gülben Ergen Ava Giderken Avlandı: Paparazzilere Gönderme Yapayım Derken Instagram Kullanıcılarının Diline Düştü!

Her yaz mutlaka bir bikinili fotoğrafı çekilerek selülitleri ifşa edilen Gülben Ergen bu yaz magazincilere fırsat vermedi; fakat ava giderken av oldu! Magazincilerden paçayı kurtardığını düşünen Ergen, bu sefer de sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Mutlaka Taşlanıyor!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 3 çocuk dünyaya getirdikten sonra bile düzgün fiziği ve yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. Meyve veren ağacı taşlarlar der atalarımız; Gülben Ergen de o hesap, durmadan linç ediliyor. Özellikle de eski dostu ve ezeli düşmanı Seren Serengil, ne yapıp edip Ergen’e laf çarpmanın bir yolunu buluyor.

Eski Dostlar Şimdi Düşman

blank

Bir zamanlar gazinoda birlikte çalışan Gülben Ergen ve Seren Serengil, o sıralarda yediği içtiği ayrı gitmeyen iki arkadaştı. Hatta Seren Serengil sektöre yeni adım atan arkadaşına bir hayli destek oluyordu. Ancak daha sonra ne olduysa ikili arasında bir kavga başladı ve neredeyse 30 yıldır bitmedi.

blank

Bir dönem Seren Serengil’in sözlü saldırıları öyle arttı ki, Gülben Ergen kendisi hakkında konuşmaması için tedbir kararı çıkarttı. Ancak bu karar da Sero’yu durduramadı ve Seren Serengil dilini tutamadığından 3 gün hapiste yattı. Peki bu olanlardan sonra Seren Serengil dersini alıp sustu mu dersiniz? Elbette hayır! Tek fark, Sero’nun artık isim vermeden Gülben Ergen’e laf çarpıyor olması.

Magazincilere Papuç Bırakmadı

Ancak Gülben Ergen’i bir sebeple linç etmek için bekleyen sadece Seren Serengil değil! Magazinciler de Ergen için her daim tetikte. Gülben Ergen hemen hemen her yaz bir bikinili fotoğrafını çekip selülitlerinden ya da göbeğinden vuran magazincilere bu yaz papuç bırakmadı! Hızlı davranıp bikinili fotoğrafını paylaşan Ergen, paylaşımına not olarak ‘E selülit kardeşler belli olmamış. Olmaz ki böyle.’ yazdı.

Bu Sefer de Sosyal Medya Kullanıcılarının Diline Düştü

blank

Ancak magazincileri savuşturduğunu düşünen güzel şarkıcı bu sefer de sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Bazı kullanıcılar Gülben Ergen’i “3 çocuk doğurmuşsun hala fitsin” şeklinde savunurken bazıları da ünlü şarkıcının ayaklarına dikkat çekti.

blank

Ergen’in ayakları ile ilgili ilk yorum ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’ndan geldi. Saraçoğlu o fotoğrafın altına “Ayak dondurma kaşığı” yorumunu yapınca, takipçilerden gelen yorumların ardı arkası kesilmedi. Gülben Ergen’in ayaklarınına iltifatlar yağdıran kullanıcılar zaman zaman biraz ileri gitti.

blank

Gülben Ergen’in ayakları ilk defa dikkat çekmedi elbet. Ünlü şarkıcının ayakları için açılmış bir instagram hesabı bile var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz