Demet Akalın’ın “Bunu Nasıl Yayınlıyorsunuz?!” Çıkışına Müge Anlı’dan Yanıt Gecikmedi: “O Ağlayacağına…”

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

Demet Akalın’ın “Bunu Nasıl Yayınlıyorsunuz?!” Çıkışına Müge Anlı’dan Yanıt Gecikmedi: “O Ağlayacağına…”

Instagram’da ve Twitter’da söylediği sözlerle gündem olmaya devam eden Demet Akalın, önceki gün televizyonda Müge Anlı’nın programını izlerken canlı yayında yaşanan bir olaya tepki göstermeden duramamıştı. Güzel şarkıcının tepkisi sosyal medyada olay olurken, bugün canlı yayında Müge Anlı’dan Demet Akalın’a yanıt gecikmedi; “Birkaç yerde duydum işte ‘bebek öyle mi alınır?’ diye. Bebek alınmak zorundaydı, bebek alınmasa oradaki kadın merdivenlerden yukarı çıkarken ayağı takılır düşer bebeğe bir şey olur sonra polise döner der, ‘Sen neden bebeği almadın?’ Hani bazı şeylerde nasıl derler, ben ağlayacağıma o ağlasın! Bebek de hemen alındı.”

Demet Akalın’dan Sitem!

Müge Anlı’nın programına katılan bir genç kadın; 2 çocuğuyla tehdit edilerek fuhuşa zorlandığını iddia etti. Eşiyle ayrıldıktan sonra çocuklarını sadece para karşılığını görebildiğini söyleyen kadın, 6 aydır çocuklarını göremediğini dile getirerek Müge Anlı’dan yardım istedi. Müge Anlı ise 1,5 yaşındaki bebeğin tutulduğu evi buldu ve polisler eşliğinde çocuk oradan alınarak annesine teslim edildi.

blank

Her olaya söyleyecek bir sözü olan Demet Akalın, geçtiğimiz gün evinde televizyonda Müge Anlı’nın Tatlı Sert programını izlerken, yukarıda bahsettiğimiz kaybolan 1,5 yaşındaki çocuğun evden alınmasına tepki göstermişti. Aslında Demet Akalın’ın tepkisi hem aileye hem de Müge Anlı’yaydı! Küçük kız çocuğunun polisin değil de annesinin alması gerektiğini söyleyen güzel şarkıcı, bu anları Müge Anlı’nın canlı yayında yayınlaması hakkında ise şu sözleri söylemişti; “Bunu yayın yapıyorsunuz abi böyle bir şey olabilir mi ya! O çocuk öyle mi alınır ya! Delireceğim yemin ederim gitsin anası alsın o zaman ya! Bırakırken aklı neredeydi? Vallahi delireceğim ya ağlata ağlata çocuğu erkek adamın eline verdiler”

Müge Anlı’dan Yanıt Gecikmedi!

Demet Akalın’ın bu sözlerinden sonra sosyal medya karışmıştı. Bu karışıklığa ise Müge Anlı son verdi. Bugünkü canlı yayında Demet Akalın’a yanıt olarak şu sözleri söyledi; “Birkaç yerde duydum işte ‘bebek öyle mi alınır?’ diye. Bebek alınmak zorundaydı, bebek alınmasa oradaki kadın merdivenlerden yukarı çıkarken ayağı takılır düşer bebeğe bir şey olur sonra polise döner der, ‘Sen neden bebeği almadın?’ Hani bazı şeylerde nasıl derler, ben ağlayacağıma o ağlasın! Bebek de hemen alındı.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz