Yemekteyiz’in Başarılı Sunucusu Zuhal Topal’ı İlk Kez Böyle Göreceksiniz! Değişimi Şoke Edecek…

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

Yemekteyiz’in Başarılı Sunucusu Zuhal Topal’ı İlk Kez Böyle Göreceksiniz! Değişimi Şoke Edecek…

Uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz Zuhal Topal’ın her ne kadar oyunculuk geçmişi olsa da, sunuculuk yapmaya devam ediyor ve hakkını da vermek lazım gündüz kuşağının en başarılı sunucularından biri! Hatta öyle ki, bir dönemin efsane gündüz kuşağı sunucularından Seda Sayan’ı bile reytinglerde yenmeyi başararak yerine geçti. Şimdilerde Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında Yemekteyiz programında sunuculuk görevini üstlenen Zuhal Topal’ın son Instagram paylaşımı herkesi şaşırttı!

Yemek Programlarının En İyi Sunucusu!

Yemekteyiz programının çekimleri için soluğu Trabzon’da alan Zuhal Topal, Karadeniz yöresinin kıyafetlerini giyerek horon tepmeyi ihmal etmedi. Eşi Korhan Saygıner ise, kemençe çalarak Zuhal Topal’a destek oldu! Zuhal Topal’ın bu eğlenceli görüntüleri sosyal medya kullanıcılarını oldukça eğlendirdi ve güldürdü.

Bildiğiniz gibi Zuhal Topal uzun yıllardır Fox TV’de ilk olarak evlilik programıyla karşımıza çıkıyordu. Ancak bundan birkaç yıl önce RTÜK, evlilik programlarını yasaklayınca Zuhal Topal da rakipleri gibi konsept değişikliği yapmak zorunda kaldı. Ancak Esra Erol gibi kaotik bir program yerine daha eğlenceli bir konsept denemeye karar veren güzel sunucu, yurt dışındaki bir programı Türkiye’ye uyarladı. Her hafta başka başka gelin ve kayınvalidelerin birlikte katıldığı programda, gelinler yemek yapıyor kayınvalideler ise puanlamayı yapıyordu.

blank

Zuhal Topal Son Haliyle Herkesi Güldürdü!

Bu konsept, TV8’in yıllardır devam ettirdiği Yemekteyiz’in reytingleri geçince Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner davalık oldu! İkili arasındaki bu dava, Zuhal Topal’ın Fox TV’den TV8’e transfer olmasıyla son buldu. Şimdilerde Zuhal Topal, Yemekteyiz programında hem sunuculuk yapıyor hem de programdaki adaletsizliğin önüne geçiyor. Aynı zamanda seyircilerini eğlendirmeyi de ihmal etmiyor.

blank

Yeni bölüm çekimleri için soluğu Trabzon’da alan Zuhal Topal, Karadeniz yöresine uygun giyinerek kemençe eşliğinde horon tepmeyi de ihmal etmiyor. Bu anları kendi sosyal medya hesabından paylaşan Zuhal Topal’ı gören takipçileri ise gülmekten kırıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz