İbrahim Tatlıses’in Sır Gibi Sakladığı, Kendisinden 49 Yaş Küçük Sevgilisini “Çarşafla” Sakladığı Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

28 Eylül 2022

İbrahim Tatlıses’in Sır Gibi Sakladığı, Kendisinden 49 Yaş Küçük Sevgilisini “Çarşafla” Sakladığı Ortaya Çıktı!

Magazin ve müzik dünyasının en çok konuşulan isimlerinin başında elbette İbrahim Tatlıses geliyor. Son yıllarda sesiyle değil de açıklamalarıyla ya da özel hayatıyla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcının son olarak Gülçin isimli genç bir kadınla sevgili olduğunu biliyorduk.

İbrahim Tatlıses

Hatta İbrahim Tatlıses, sevgilisi Gülçin Karakaya hakkında; “Biz gönül evliliği yaptık!” demişti. Ancak her ne olduysa İbrahim Tatlıses ve kendisinden 43 yaş sevgilisi Gülçin Karakaya yollarını ayırmış ve yeni bir aşka yelken açmış! Geçtiğimiz haftalarda aracıyla kaza yapan İbrahim Tatlıses’in yanında 21 yaşındaki sevgilisi olduğu ve magazincilerin genç kadını çekmemesi için çarşaf gerildiği iddia edildi…

Evlendiğini Açıklamıştı!

blank

İbrahim Tatlıses geçmişten beri hem sesiyle hem de özel hayatıyla konuşulan bir isim. İmparator lakabını hakkıyla taşıyan ve geçmişte birçok kadınla birliktelik yaşayan ünlü şarkıcı, son olarak kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini şu sözlerle açıklamıştı; “Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum. Gülçin Karakaya’yı edepli terbiyeli olduğu, paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim. Aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil!”

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Kendisinden 49 Yaş Küçük Yeni Sevgilisi Olduğu İddia Ediliyor!

Ancak her ne olduysa ortaya atılan yeni iddiaya göre İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya’dan ayrılmış ve şimdilerde 21 yaşındaki Berka Gül ismindeki genç bir kadınla ilişki yaşıyormuş! Bu ilişkinin ortaya çıkışı ise İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz haftalarda geçirdiği kaza olduğu söyleniyor. Bildiğiniz gibi İbrahim Tatlıses Bodrum konserine giderken kaza yapmış ve araç takla atmıştı.

blank

İbrahim Tatlıses’in araçtan kurtulma anında ise basının görüntü almaması için otomobil etrafına çarşaf gerilmişti. Ancak bugün ortaya atılan bir iddiaya göre çarşaf gerilmesinin nedeni İbrahim Tatlıses’in kendisinden 49 yaş küçük sevgilisi Berka Gül’ün de araçta olması ve genç kadını basından korumakmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz