Demet Akalın’ın “Enişteci” Dediği Gülden Karaböcek’in Kızından Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

18 Ağustos 2023

Demet Akalın’ın “Enişteci” Dediği Gülden Karaböcek’in Kızından Yanıt Gecikmedi!

Ünlü popçu Demet Akalın, son zamanlarda gündemde olan Gülden Karaböcek’in Konya’daki çorbacıda şarkı söylerken çekilen görüntülerini yorumladı ve bu yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Akalın’ın yaptığı yorum, Gülden Karaböcek’in çorbacı görüntülerine en az o kadar gündem oluşturdu. Sosyal medya paylaşımına Demet Akalın, “Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa da izlesek” yorumunu yapmıştı. Bu yorumunun ardından usta sanatçı Gülden Karaböcek’in kızı Nur Düzgit’ten yanıt gecikmedi. Düzgit, annesinin menajerliğini yaptığını belirterek şunları söyledi: “İki yıl önce o mekânda annem imza günü yaptı. Sadece ‘Dilek Taşı’ şarkısını playback okudu.” dedi.

Geçtiğimiz gün umre paylaşımıyla tepki çeken Tuğba Ekinci ise Akalın’a sert çıktı. Demet Akalın’ı paylaşan şarkıcı paylaşımına şu notu düştü: “Bu köfte nasıl can verecek merak ediyorum. Para kurtarır sanıyor herhalde. Çok yanlışsın ablası, eleştirdiğin Gülden Karaböcek kızıyla bu yaşlara sağlıkla gelmiş. Geç anne oldun dikkat et konuşurken kalp kırma. Çok ayıp ettin. Eşine yürüyen arkadaşlarına başka yolla gözdağı ver.”

blank

Gülden Karaböcek’in kızı Nur Düzgit, “İmza günü neden çorbacıda yapıldı?” sorusuna, “Orada çok hayranı var. Mekân sahibinin kızı arkadaşım, rica etti. Annemi ikna ettim ve gittik. 45 bin lira istedik 35 bin liraya anlaştık. Normal çorbacı değil, nostaljik şık bir yer. Sosyal medyada ‘Çorbacılara düştü’ gibi şeyler yazılmış. Anneme Bodrum ve Çeşme’den teklifler geliyor. Bu yıl 50’nci sanat yılını kutlayacağız. Bu haber onun imajını zedeledi” cevabını verdi. Akalın’ın olay yorumunun ardından ‘2. Sayfa’ya açıklama yapan Düzgit, “Annemin çorbacıda sahne aldığı haberlerini hiç dert etmedik, ama Demet Akalın’ın ‘enişteci’ yorumu bizi çok üzdü” dedi. “Onu annem de, ben de çok severdik. Şimdi sayfamdan Demet’le fotoğrafımızı siliyorum, konser bileti almıştım. Onu da yırtıp atacağım. Bu sözleri; 50 yıllık bir sanatçıya yapılmış büyük bir saygısızlık, terbiyesizlik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz