Seren Serengil Bunu Beğendi: Bircan Bali ve Pınar Eliçe’li Söylemezsem Olmaz Masası Dağıldı!

Aleyna

Haberler

17 Ağustos 2023

Seren Serengil Bunu Beğendi: Bircan Bali ve Pınar Eliçe’li Söylemezsem Olmaz Masası Dağıldı!

Bir devrin sonu! Beyaz TV’de 8 yıldır devam eden ve Söylemezsem Olmaz programının sunucuları değişiyor. Yayınlandığı ilk günden beri programın yorumcularından olan Bircan Bali ve geçtiğimiz Sene Arto’nun yerine gelen Pınar Eliçe ve Ebru Şancı artık programın yorumcuları olmayacak. Kulislerde konuşulan iddiaya göre; Bilal Özcan ve Selen Görgüzel’in “kışın da masada biz oturalım. Hiç para almayalım” demiş, bu teklifin ardından teklifi kanal, Bircan Bali, Ebru Şancı ve Pınar Eliçe’yi arayarak “Parasız gelecekseniz gelin” demiş ancak sunucular kabul etmemiş.

8 yıldır Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, Instagram hesabından yaptığı veda paylaşımında “Değerli takipçilerim ve seyircilerim 8. sezonu bitirdiğim Söylemezsem Olmaz programında bu yıl yer almayacağımı belirtmek isterim. Magazin programları için misyonumu tamamladığımı düşünüyorum TV hayatıma yeni renklerle devam etmeyi istiyorum hepinize sonsuz teşekkürler” dedi. Ebru Şancı da yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Geçen sezon yorumculuğunu yaptığım Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış bulunmaktayım. Yanımda çok sevdiğim iyi ki tanıdığım dostlarımla.”

Son sezonda programa dahil olan Pınar Eliçe ise yaptığı veda açıklamasında “Hayat bir yolculuktan ibaret kimi zaman kısa kimi zaman uzun sürer ama her yolun ulaştığı bir yer vardır. Benim de yolculuğum elbette devam edecek. Ancak bazen yol ayrımına gelip seçim yapmak gerekir. Bu sebepten bir süredir görev aldığım Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış bulunmaktayım. Yeni sezonda sizlerle birlikte olamayacağım. Ancak bu uzun bir ayrılık olmayacak en kısa sürede farklı platformda farklı yapılarda tekrar buluşacağız. Öncelikle Beyaz TV yönetimine, yapımcımıza, masa arkadaşlarıma, kamera önünde ve arkasında görev alan tüm ekip arkadaşlarım ve tabii ki siz değerli izleyicilerimize teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Uzun süre boyunca Söylemezsem Olmaz programında yer alan Seren Serengil, yaşadığı sağlık sorunları ve o dönemdeki program partnerleri Bircan Bali ile Arto’yla yaşadığı tartışmaların ardından programdan ayrılmıştı. Bu duruma sessiz kalamayan ünlü isim, sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak duygularını dile getirdi. Seren Serengil, programdaki vedaların ardından yaptığı paylaşımda, “Benden sonrası tufan. Benim ışığım herkesi aydınlatır. Bir süre sonra. Sanırlar ki o ışık kendilerinin sürer gider öyle. Bilmezler o ışığın kendileriyle ilgili olmadığını. Ta ki karanlıkta kalana gerçeklerini görünceye kadar. Eş olsun arkadaş olsun iş olsun ne olursa olsun bu kural hiç değişmedi. Bense hep parlıyorum çünkü yıldız olan benim. Üzgünüm” şeklinde ifadelerle mesaj verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz