Demet Akalın’ın Sosyal Medyadan Boğaz’da Kebap Davetine Asgari Ücretli Yorumu

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Demet Akalın’ın Sosyal Medyadan Boğaz’da Kebap Davetine Asgari Ücretli Yorumu

Demet Akalın’ın Hira Han ile ilgili paylaşımları her defasında bir gündem oluyor açıkçası. Bugün yine takipçilerini ve çevresini Hira Han’a davet eden ünlü sanatçıya bu konuya dair yine ilginç yorumlar yapıldı. Sanatçıyı darlayan da var, tebrik eden de.

Geçinemiyorum!

Hatırlanacağı gibi Koronavirüs salgını nedeniyle sahne alamadığı için “Geçinemiyorum” diyen ünlü sanatçı bu açıklamasından kısa bir süre sonra Boğaz’da açtığı Hira Han ile şok yarattı. Oldukça lüks bir tasarıma sahip olan ve Boğaz’da yer alan Hira Han için bazı takipçiler Demet Akalın’a “hani geçinemiyordun?” şeklinde yorumlar yaptılar.

Benim Değil Okan’ın, Benim de Değil Kardeşimin

blank

Bu yorumların akabinde ünlü sanatçı mekanın kendisine ait olmadığını söyledi. Ve o noktada da işler karıştı. Demet Akalın “O restoran benim değil arkadaşlar, Okan’ın ailesine ait” dedikten hemen sonra Okan Kurt da “Restoran bizim değil arkadaşlar. Kız kardeşim açtı orayı. Dilan Kurt’a ait” dedi. Restoranın kime ait olduğu hala Demet Akalın’a gelen yorumlarda sorulan sorular arasında.

Kebap Keyfine Devam

Restoranın kime ait olduğu karmaşasının ardından Demet Akalın bugün Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yaptı. Ünlü sanatçının reklam kokan paylaşımına yorumlar gecikmedi. Yapılan yorumlar arasında hala ısrarla “Bu mekan sizin mi?” soruları sorulmaya devam ederken bir yandan da fiyatlara dikkat çekmiş takipçiler. “Fiyatlar nasıl asgari ücret alıyorum fiyat yüksek gelir mi?”, “Paramız olsa da gelsek”, “Emekli nasıl gelsin” gibi sorularla biraz darlamışlar anlaşılan Demet Akalın’ı.

Ama Beğeneni de Çok

blank

Her ne kadar fiyatlara ve restoranın kime ait olduğuna dair yorumlar yapılsa da mekanın beğeneni de çok. Mesela Seda Sayan hemen meşhur nazar boncuğunu iliştirivermiş paylaşımın altına. Onun dışında ayrıca mekanın açılışını “oh çok şükür” diye tebrik eden takipçiler de var elbette.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz