Dergi Pozları Yine Olay Yarattı! Hande Erçel Hayatı Hakkındaki Bilinmeyen Detayları İlk Kez Anlattı

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Dergi Pozları Yine Olay Yarattı! Hande Erçel Hayatı Hakkındaki Bilinmeyen Detayları İlk Kez Anlattı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, bu ay Elle dergisinin kapağına çıktı. Birbirinden güzel dergi pozlarıyla dikkati üstüne çeken Erçel, hakkında pek bilinmeyen detayları da anlattı.

Hande Erçel

Ünlü oyuncu Hande Erçel, 2015’ten beri hayatımızda olmasına rağmen kısa sürede çok yol aldı. Diziler konusunda şansı pek yaver gitmese de, inanılmaz hayran kitlesi onu her sezon ekranlarda görmemizi sağladı.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Sonunda, şeytanın bacağını “Sen Çal Kapımı” dizisiyle kırdı. Başrolü paylaştığı Kerem Bürsin’le olan inanılmaz uyumları sayesinde, dizi uzun soluklu olmayı başardı. İddiaya göre, ikili aşkı da birbirinde buldu!

Hande Erçel

Hal böyle olunca, Hande Erçel sosyal medyadaki inanılmaz popülerliğini daha da arttırdı. Şu anda Instagram’da tam 19.6 milyon takipçisi var. Bu, bir Türk oyuncunun ulaştığı en yüksek takipçi sayısı! Artan popülerlik, ünlü oyuncunun birbiri ardına reklam anlaşmaları imzalamasını da sağladı. Diğer artısı da, her ay onu başka bir derginin kapağında görmemiz oldu!

Kamera Arkası Olay Yaratmıştı

Hande Erçel, dizi başladığından beri pek çok dergiye konu olsa da, en ilginç pozları MAG dergisindeydi. Ünlü oyuncuyu daha önce görmediğimiz hallerde çeken ekip, bizi adeta yeni bir Hande Erçel’le buluşturdu. Kamera arkası videosu da günlerce konuşuldu!

Ünlü oyuncuyu bu ay da Elle dergisinde gördük. Bu kez karşımızda çok daha pozitif bir Hande Erçel var!

Işık Saçıyor

Hande Erçel, dergide “Bembeyaz gülüşüyle bahara çok yakışıyor” yazısıyla kapağa taşındı. Bu da siyahlar içinde ve “cool” bir oyuncu yerine, kıpır kıpır bir genç kadın göreceğimizin işaretiydi.

Umut et ve gülümse” notu ve “Good vibes only” temalı fotoğraflar, röportajla da çok uyumluydu.

En Çok Gurur Duyduğu Şey!

Hande Erçel

Hande Erçel, hayatın sonsuz deneyimlerle dolu olduğunu ve her gün kendisine yeni bir şey katmaya çalıştığını söyledi. En çok gurur duyduğu şeyin de empati yeteneği olduğunu belirtti! İnsanların birbirini anlaması ve hissetmesinin de doğru iletişim açısından çok önemli olduğunu düşündüğünü ifade etti. Bu klişe cevapların arasında ilginç detaylar da vardı tabii ki!

Azimli ve Hırslı

Hande Erçel

Ünlü oyuncu, “Sizi siz yapan şey nedir?” sorusuna dürüst bir cevap veriyor: “Hiç bitmeyen azmim ve hırsım!” Kendisiyle ilgili en büyük şikayeti de tez canlı olmasıymış, “Ne de olsa bir yay kadınıyım” diyerek de kendini avutuyormuş!

Benzer Haberler

Recep Aydın 6 Mart 2021

bence güzel çikmış

Yorum Yaz