Bu Kadar Dürüstlük de Fazla! Ceren Hindistan’dan “Zengin Sevgili” Sorusuna Şok Eden Cevap: “Fakiri ne yapayım?”

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Bu Kadar Dürüstlük de Fazla! Ceren Hindistan’dan “Zengin Sevgili” Sorusuna Şok Eden Cevap: “Fakiri ne yapayım?”

Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin “zengin sevgili” sorusuna şok eden bir cevap verdi. Öğrendik ki, fakirlerle hiç işi olmuyormuş!

Ceren Hindistan

Oyuncu Ceren Hindistan, uzun zamandır bir projede yer almasa da “Baba Ocağı”, “Sakarya Fırat”, “Muhteşem Yüzyıl” ve “Firuze” gibi dizilerle hayatımıza girdi. 2014’te yayınlanan “Aşktan Kaçılmaz” dizisinin ardından da bir daha oyunculuk yapmadı. Onu hep karıştığı sansasyonlarla anmaya başladık!

Ümit Aslan’la Olaylı İlişki

Ceren Hindistan Ümit Aslan

Ceren Hindistan, 2014 yılında iş insanı Ümit Aslan’la bir ilişkiye başladı. Ancak Ümit Aslan’ın imam nikahı kıydığı başka sevgilileri de olduğu ortaya çıkınca işler karıştı! İş insanının diğer sevgililerinden Güneş Ç., Ümit Aslan-Ceren Hindistan aşkı başladıktan sonra çocuğuyla birlikte sokağa atıldığını söyledi.

Ceren Hindistan Ümit Aslan

O dönem hamile olan Ceren Hindistan ve Güneş Ç. arasındaki yazışmalar da ortaya dökülmüştü. Ceren Hindistan, Güneş Ç.’ye ultrason kağıtlarını gönderip “Aramızdaki fark ne biliyor musun? Sen seni sevmeyen bir adamın peşinde koşuyorsun” yazarak olay yaratmıştı!

“Hamileyken dayak yedim”

Ceren Hindistan, Ümit Aslan’la olan birlikteliğinden Arya Rima adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Ama minik bebek pek çok sağlık problemi yaşadı. İddialara göre, bu problemlerin nedeni Ceren Hindistan’ın korkunç bir hamilelik geçirmesi olabilirdi!

Ünlü isim, hamileliği boyunca 7-8 kez dayak yediğini, karakola gitmemesi için cep telefonu ve çantasına el konduğunu söyledi. Hatta Ümit Aslan’ın galerisinde müdürlük yapan adamın evine kapatılıp oradan kaçmak zorunda kaldığını da itiraf etti.

Yani, Ceren Hindistan’ın sevgilileriyle yaşadıkları korkunç şeylerdi. Bir önceki sevgilisi de ondan ayrılır ayrılmaz başkasıyla evlenmişti. Bunlara rağmen, Ceren Hindistan’ın erkeklerde aradığı ilk özellik hala zenginlik!

“Fakiri ne yapayım?”

Ceren Hindistan, Instagram’dan yaptığı soru-cevap seansında biraz hadsiz bir soruyla karşılaştı: “Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun, yoksa öyle mi denk geliyor?

Ceren Hindistan Instagram

Ceren Hindistan’ın cevabı ise olay yaratacak kadar dürüsttü: “Fakiri ne yapayım?” Bu cevap yeni bir tartışmayı ateşleyebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz