Demet Akbağ Diziye Başlıyor! İşte Usta Oyuncuyu İkna Eden Dizi!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2020

Demet Akbağ Diziye Başlıyor! İşte Usta Oyuncuyu İkna Eden Dizi!

Usta oyuncu Demet Akbağ, uzun yıllar sonra bir televizyon dizisinde yer alacak. Dijital projeleri düşündüğünü söyleyen oyuncunun düşüncesini değiştiren dizi ise Şahmeran oldu.

Adına projeler yazılan usta oyuncu Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra bir dizinin kadrosunda yer aldı. Son yıllarda ağırlıklı olarak sinema filmlerinde gördüğümüz oyuncu, “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” isimli bir programla evlere konuk oluyordu. Ancak uzun süredir sadece konuk oyuncu olarak TV ‘de görünen Akbağ, son olarak Menajerimi Ara’da sevenlerine merhaba dedi.

Demet Akbağ, son zamanlarda verdiği röportajlarda gelen teklifler arasından dijital projeleri ve tiyatro oyunlarını değerlendirdiğini söylüyordu. Ancak duayen oyuncu televizyona dönme konusundaki düşüncesini değiştirmiş gibi duruyor. Kararını değiştiren dizi ise Şahmeran oldu.

Deniz Çakır’ın da Adı Geçiyor

Şahmeran dizisini Ezel, Şeref Meselesi, Güneşi Beklerken gibi başarılı projelerin reji ekibinde yer aldıktan sonra Kördüğüm, Fazilet Hanım ve Kızları, Zalim İstanbul gibi projelerin yönetmen koltuğuna oturan Gökçen Usta yönetecek. Dizi için uzun bir süredir Deniz Çakır’ın da adı geçiyordu.

Senaryosunu Karagül, Siyah Beyaz Aşk ve Sen Anlat Karadeniz gibi yapımlarla tanınan Erkan Birgören’in yazacağı dizide Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim de rol alacak. Cast ve senaryo çalışmaları süren dizinin konusunun ne olacağı henüz açıklanmadı. Ancak dizinin ana mekanı İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği konak olarak belirlendi. Bu nedenle yine bir aile hikayesi izleyeceğimizi ve Demet Akbağ’ı daha önce görmediğimiz bir rolde seyretme imkanı bulacağımızı düşünüyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz