Doğduğun Ev Kaderindir’e Bomba Transfer: Engin Öztürk Geldi!

Aleyna

TV8

9 Ekim 2020

Doğduğun Ev Kaderindir’e Bomba Transfer: Engin Öztürk Geldi!

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Engin Öztürk dahil oldu. Öztürk, Demet Özdemir’in oynadığı Zeynep karakterinin hayatında etkili bir güç olacak.

TV8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezonu 30 Eylül’de başladı. Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini, Eylem Canpolat’ın senaristliğini üstlendiği dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan bir başka dizi. Aynı kanalda yayınlanan ve yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan Kırmızı Oda dizisiyle ortak bölüm çekerek heyecan yaratan dizi sezona güçlü bir başlangıç yaptı.

Engin Öztürk’ü Avukat Barış Olarak İzleyeceğiz

Engin Öztürk

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezon sürprizleri ise sadece Kırmızı Oda ortak bölümüyle sınırlı değil. İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosuna Engin Öztürk de katıldı.

Ünlü oyuncu Engin Öztürk’ün senaryoda önemli bir yeri olacağı tahmin edilse de hangi rolü canlandıracağı bilinmiyordu. Fragmanda görüldüğü üzere Öztürk dizide ünlü ve başarılı bir avukatı oynayacak. Demet Özdemir’in oynadığı Zeynep karakteri avukatlık stajı yapıyor. Bu durumda Öztürk’ün karakterinin Zeynep’in hayatında çok şey değiştireceğini izleyeceğiz gibi görünüyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin 15. Bölümünde Neler Olacak?

Barış karakterini canlandıran Engin Öztürk’ün fragmandaki hallerinden diziye bambaşka bir boyut katacağı ve Zeynep’e çok çektireceği anlaşılıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz