Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in Başrollerde Olduğu Adım Farah’ın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2023

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in Başrollerde Olduğu Adım Farah’ın Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Adım Farah, Fox TV ekranlarında seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Reytinglerde başarı gösteren dizinin sezon arasına ne zaman gireceği merak ediliyordu. Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizi, 31 Mayıs’ta ekrana gelecek 14. bölümüyle sezon tatiline çıkacak. Yurt dışı satışlarından dolayı 26 bölüm yayın garantisi olan dizi yeni sezonda yenilenen hikâyesiyle seyirciyle buluşmaya devam edecekmiş.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek Birlikte Anılıyor!

Bildiğiniz gibi Demet Özdemir ve Engin Akyürek geçtiğimiz sezonlarda da TV8’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde başrol oynuyordu. İkilinin uyumu seyircilerden tam not almış olacak ki, bu sezonda da aynı oyuncular Fox TV’de Adım Farah dizisinde buluştu. Kariyer basamaklarını üçer beşer çıkmayı başaran Demet Özdemir, aşk hayatında ise zor zamanlar geçiriyor. Oğuzhan Koç ile şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Demet Özdemir, evliliğinde problemler yaşamaya başlamış ve tek celsede Oğuzhan Koç’tan boşanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda 6 aylık evliliğini sonlandıran güzel oyuncu son olarak Engin Akyürek ve Umut Evirgen’le anılmaya başlandı.

blank

Demet Özdemir hakkındaki bu yeni iddia Söylemezsem Olmaz programında ortaya atıldı. Arto ve Seren Serengil programdan ayrıldıktan sonra yerine gelen Ebru Şancı, Demet Özdemir’in rol arkadaşı Engin Akyürek’e gönlünü kaptırdığını iddia etti; “Çok yakın bir kız arkadaşına Engin Akyürek’ten çok hoş bir adam olduğunu, etkilendiğini söylediği iddiasını biri arayıp söyledi. İki kişinin bildiği sır değildir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bunların hepsi bir iddia tabii” dedi.

31 Mayıs’ta Sezon Finaline Gidiyorlar!

blank

Demet Özdemir’in Engin Akyürek hakkında böyle bir şey söyleyip söylemediğini bilemiyoruz elbette ancak dizilerde oldukça yakıştıkları da bir gerçek. Adım Farah dizisinde büyük başarı gösteren Demet Özdemir ve Engin Akyürek, 31 Mayıs’ta sezon finaline gidiyormuş. Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizi, 31 Mayıs’ta ekrana gelecek 14. bölümüyle sezon tatiline çıkacak. Yurt dışı satışlarından dolayı 26 bölüm yayın garantisi olan dizi yeni sezonda yenilenen hikâyesiyle seyirciyle buluşmaya devam edecekmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz