Seren Serengil’den ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’a Övgü Dolu Sözler: “Nokta Atışı…”

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2023

Seren Serengil’den ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’a Övgü Dolu Sözler: “Nokta Atışı…”

Magazin dünyanın ünlü isimlerinden Seren Serengil, sık sık yaptığı yorumlarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz yıla kadar Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programındaki iddiaları ve yorumlarıyla gündemi belirleyen güzel yorumcu, her ne kadar programdan ayrılmış olsa da; Instagram hesabından dikkatleri çekmeye devam ediyor. Son olarak sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile ayrılıp barışan Seren Serengil, bugün ATA ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın bir videosunu paylaştı ve Sinan Oğan’ı yere göğe sığdıramadı!

Seren Serengil’den Sinan Oğan’a Övgü Dolu Sözler!

Bildiğiniz gibi ülkemimizin gündemi oldukça yoğun ve gergin! Geçtiğimiz Pazar günü, 13. Dönem Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan ve Muharrem İnce karşı karşıya geldi. Seçimlere 3 gün kala Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıklamış olsa da seçime çok kısa bir süre önce açıklama yaptığı için ismi oy pusulalarından silinemedi. Bu nedenle aldığı oylar da YSK tarafından onaylandı ve sayıldı. Açıklanan oy sonucuna göre, 28 Mayıs’ta bir seçim daha yapılmasına karar verildi. 28 Mayıs 2023 Pazar günü İkinci turda Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu karşı karşıya gelecek. Sinan Oğan ise bir miting bile yapmadan 2,5 milyon oy almayı başardı.

blank

Seçimden sonra Sinan Oğan’ın oyları oldukça değerli hale geldi. Bir anda tüm Türkiye’nin konuştuğu bir isim haline gelen Oğan, magazin dünyasının bile gündeminde! Bugün magazin camiasını yakından takip eden Seren Serengil, Instagram hesabından Sinan Oğan’ın bir videosunu paylaşarak, kendisine övgü dolu sözler söyledi; “Hic tanimiyordum siyasetle alakam olmadigi icin birkac gundur soylemlerine denk geliyorum ne kadar aydin ve ne tatli bir adammis.. İyi bir adam ve nokta atisi tesbitleri var.. İnsallah o da bu memleket icin biseyler yapacak olanlarin içinde yer alir belki cumhurbaskani olamaz ama kesin biryeri olmali aydin insanlarin bir gorevi olmali verilmeli.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz