Ünlü Oyuncu Şahan Gökbakar, Twitter’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Seslendi!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2023

Ünlü Oyuncu Şahan Gökbakar, Twitter’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Seslendi!

Bildiğiniz gibi ülkemimizin gündemi son günlerde oldukça hareketli. Geçtiğimiz hafta uzun süredir beklenen seçimlerin ilk turu geride kaldı. Hiçbir adayın %50 sınırı geçememesi nedeniyle 28 Mayıs tarihinde yeni bir seçim yapılacak. Bu gergin bekleyiş ülkedeki pek çok kişiyi endişelendiriyor. Ünlü isimler ise destekledikleri siyasi isimlere sosyal medyadan çağrı yapmayı ihmal etmiyor. O isimlerden biri de ünlü oyuncu Şahan Gökbakar. Toplumsal olaylarda elinden gelenin fazlasını yapan Şahan Gökbakar, Twitter’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi!

Şahan Gökbakar, Kemal Kılıçdaroğlu’na Seslendi!

13. Dönem Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan ve Muharrem İnce karşı karşıya geldi. Seçimlere 3 gün kala Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıklamış olsa da seçime çok kısa bir süre önce açıklama yaptığı için ismi oy pusulalarından silinemedi. Bu nedenle aldığı oylar da YSK tarafından onaylandı ve sayıldı. Açıklanan oy sonucuna göre, 28 Mayıs’ta bir seçim daha yapılmasına karar verildi. 28 Mayıs 2023 Pazar günü İkinci turda Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu karşı karşıya gelecek. Sinan Oğan ise miting bile yapmadan 2,5 milyon oy almayı başardı.

Seçimin ikinci turundan önce ünlü isimlerden Kemal Kılıçdaroğlu’na pek çok çağrı geliyor. O isimlerden biri de ünlü oyuncu Şahan Gökbakar. Şahan Gökbakar, Kemal Kılıçdaroğlu’na şu sözlerle seslendi; “Bir kere kağittan okuma işini bir kenara bırakIN. Bu söylediklerini ilk turdan önce söyleyecektinIZ. Senin videona terörist montajlayıp mitinginde oynatan iktidara aynı bu şekilde defalarca söyleyecektinIZ. Teröristle kim işbirliği yapiyor, ne diyorsunuz siz diyecektinIZ! Şimdi yapman gereken, hemen bakanlarınıZI açıklaYIN.HEMENlütfen! 10milyon üstü sığınmacıyı yollayacak adamı iç işleri bakanı olarak açıklaYIN. Kim olmalı çok belli… Açlıktan, yoksulluktan kırılan bu halkı ve bu bitmiş ekonomiyi konuşUN. Nasıl toparlanacak, bu ülkenin değerli ve YENİ! isimlerini açıklaYIN. Kriz kapıda. Adalet ve Eğitimi kim toparlayacak isim verIN… BırakIN artık kağittan jenerik cümleler okumayı! İsim ver, takımını açıklaYIN ve harekete geçIN! @kilicdarogluk BEY… 2. TEKIL ŞAHISI BEĞENMEYENLER IÇIN 2. ÇOĞUL ŞAHISLA YAZIYORUM.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz