Tamer Karadağlı Eski Eşi Arzu Balkan’a Yazdığı Aşk Mektubunu Paylaşınca Ortalık Yıkıldı! “Ne çabuk unuttunuz…”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Tamer Karadağlı Eski Eşi Arzu Balkan’a Yazdığı Aşk Mektubunu Paylaşınca Ortalık Yıkıldı! “Ne çabuk unuttunuz…”

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı eski eşi Arzu Balkan için yazdığı Osmanlıca aşk mektubunu paylaştı. Eski eşlerin birbirleriyle olan iletişimi takdir toplasa da “Neden boşandığınızı unuttunuz herhalde” diyenler de vardı!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, “Çocuklar Duymasın” dizisiyle popülerliğinin zirvesine çıktığı 2002 yılında uzun yıllardır beraber olduğu Arzu Balkan ile evlendi. Arzu Balkan oyunculuk ve sunuculuk yapsa da asıl işi seslendirme sanatçılığıydı. Balkan ve Karadağlı, seslendirme derslerinde tanıştı ve tam 10 sene sevgili oldu. Balkan’ın peşinden İstanbul’a gelen ve “Çocuklar Duymasın” dizisiyle büyük üne kavuşan Karadağlı, başka bir kadınla evlenmeyi asla düşünmediğini söyledi. Ancak Tamer Karadağlı eşine ihanet etti ve oyuncu Deniz Uğur’la yaşadığı ilişkinin ardından çift boşandı. Yine de kızları Zeyno için görüşmeye devam ettiler.

Eski Dilde Mektuplar!

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan düğün

Tamer Karadağlı, evvelki gün Instagram hesabından eski eşi Arzu Balkan’a askerdeyken yazdığı Osmanlıca mektubu paylaştı. Karadağlı, kendisine eski İngilizce’de muhteşem bir mektup yazan Balkan’ın altında kalmamak için epey uğraştığını da ekledi!

Arzu Balkan ise “Mektubu postaneden almıştım.. zarfı dikkatlice açarken içinden özenle kurutulmuş çiçekler döküldü. Hatırlıyorum da, kaldırıma çöküverdim, bir yandan gülüyor, bir yandan mektubu çözmeye çalışıyordum” yorumuyla o günleri anlattı.

Bu Hale Nasıl Geldiler?

Arzu Balkan ve Tamer Karadağlı

Gönderiye binlerce yorum yağdı. Bunların bir kısmı beğeni içerikli olsa da çoğunluğu “Neden ayrıldığınızı unuttunuz herhalde” vb. yorumlardı! O dönem iki taraf da birbirine ağır ithamlarda bulunduğu röportajlar verdi ve Tamer Karadağlı tıpkı rol arkadaşı Pınar Altuğ gibi diziden ayrılmak zorunda kaldı. Bu olaylar akla gelince eski eşlerin tekrar dost olmasına ve bu anları gülerek paylaşmasına insan hayret ediyor! Demek ki, konu çocuk olunca insanın yapamayacağı bir şey yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz