Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 8 Aylık Evliliklerini Tek Celsede Dakikalar İçinde Bitirdi!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 8 Aylık Evliliklerini Tek Celsede Dakikalar İçinde Bitirdi!

Evliliklerine büyük bir aşkla başlayan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, bugün Adalar Adliyesi’nde tek celsede boşandı. Çiftimizin geçtiğimiz hafta boşanma tarihi ve yeri açıklanmıştı. Bayramdan sonra hızlıca boşanma davası açan çiftimiz tek celsede boşandı. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde ortaklaşa açıkları davada anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Özdemir avukatı Duygu Bostancı ve Oğuzhan Koç avukatı Ayşegül Mermer ile beraber katıldıkları davada, çift birbirlerinden hiçbir şey talep etmedi.

Tek Celsede Ayrıldılar!

Çiftimiz geçtiğimiz yıl masal gibi bir düğünle dünyaevine girmişti, sosyal medyada hala düğün konuşulmaya devam ederken her ne olduysa çiftimizden ayrılık sinyalleri gelmeye başladı. Çiftimiz her defasında bu iddiaları yalanlamış olsa da son olarak Instagram’dan ortaklaşa bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdular.

blank

Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıldı. Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimiz bugün tek celsede boşandı!

Söylemezsem Olmaz’ın İddiası Yeniden Gündemde!

Boşanma davasını Oğuzhan Koç’un açtığını biliyoruz ancak hala çiftimizin ayrılık nedenine dair bir açıklama yapılmış değil. Ayrıca ortaya dolaşan pek bir iddia da yok, sadece geçtiğimiz hafta Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programında Demet Özdemir’in rol arkadaşı Engin Akyürek’ten hoşlandığı iddia edildi. Ancak hem Oğuzhan Koç hem Demet Özdemir, aldatma olmadığını üstüne basa basa söylemişti.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Arto ve Seren Serengil programdan ayrıldıktan sonra yerine gelen Ebru Şancı, Demet Özdemir’in rol arkadaşı Engin Akyürek’e gönlünü kaptırdığını iddia etti; “Çok yakın bir kız arkadaşına Engin Akyürek’ten çok hoş bir adam olduğunu, etkilendiğini söylediği iddiasını biri arayıp söyledi. İki kişinin bildiği sır değildir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bunların hepsi bir iddia tabii” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz