Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğüne Tek Giriş Yapması Demet Akalın’ın Gözünden Kaçmadı!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Şeyma Subaşı’nın Marakeş’teki Düğüne Tek Giriş Yapması Demet Akalın’ın Gözünden Kaçmadı!

Geçtiğimiz hafta sonunda Şeyma Subaşı’nın Fas’ın Marakeş şehrinde düzenlenen düğününü konuştuk! İlk olarak çölde parti yapan çiftimiz, ardından da şaşalı bir düğünle dünyaevine girdi. Türkiye’den sadece birkaç kişiyi düğününe davet eden Şeyma Subaşı’nın ablası hariç diğer aile üyeleri de düğünde boy gösterdi. Özellikle Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın kızları Melisa’nın dansları geceye damgasını vurdu.

Ancak düğünde çok konuşan başka bir an daha yaşandı, Meedo ve Şeyma çifti düğüne girişlerini tek tek yaptı. İlk olarak eniştemiz Meedo, ardından da Şeyma Subaşı düğüne giriş yaptı. Bu durum ise Demet Akalın’ın gözünden kaçmadı, güzel şarkıcı Instagram hesabından bir video paylaştı ve üstüne şu notu düştü; “Tek yürüyeceğim ben, sen önden git diyen gelin mi olur Allah’a sen yaa” Demet Akalın’ın bu göndermesi elbette Şeyma Subaşı’na olduğunu düşünüldü!

Şeyma ve Meedo Sonunda Evlenip Shedoo Oldu!

3 yıldır bir ayrı bir barışık ilişkilerine devam eden Şeyma Subaşı ve Meedo ikilisi, çalkantılı sevgililik dönemlerinden sonra sonunda muratlarına ererek dünyaevine girdi. Güzel fenomenimiz, Acun Ilıcalı’yla ayrıldıktan sonra ikinci kez nikah masasına Marakeş’te oturdu. Cuma ve Cumartesi günlerinde önce parti ardından da düğün yapan çiftimizin sevdikleri de en mutlu günlerinde yanındaydı.

Özellikle Şeyma Subaşı’nın tercih ettiği gelinlikler sosyal medyada çok konuşuldu, Acun Ilıcalı’yla evliliğinde gelinliği çok beğenilmeyen güzelimizin bu gelinliklerini herkes çok beğendi.

Demet’ten Şeyma’ya Gönderme!

Düğüne damgasını vuran pek çok detay vardı; Şeyma Subaşı’nın dansı, gelinlikleri ve daha birçok şey! Ancak hem sosyal medya kullanıcılarının hem magazincilerin gözünden kaçmayan ufak bir detay daha vardı. O da Şeyma ve Meedo’nun düğüne ayrı ayrı giriş yapması! Normalde çiftlerin birlikte düğüne giriş yapmasına alışığız ancak çiftimiz ayrı ayrı giriş yapmayı tercih ettiler. Bu da gözlerden kaçmadı, özellikle de düğünü yakından takip eden Demet Akalın, bu konu üzerinden Şeyma’ya gönderme yapmaktan geri durmadı. Güzel şarkıcı Instagram hesabından bir video paylaştı ve üstüne şu notu düştü; “Tek yürüyeceğim ben, sen önden git diyen gelin mi olur Allah’a sen yaa”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz