Fatih Portakal’dan, Maliye Bakanı Nebati’ye “Karabiberim” Şarkısı Söyleyen Serdar Ortaç’a Şok Sözler:”Omurgasız”

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Fatih Portakal’dan, Maliye Bakanı Nebati’ye “Karabiberim” Şarkısı Söyleyen Serdar Ortaç’a Şok Sözler:”Omurgasız”

Ülkemizdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerine bir haftadan az kaldığı için gerilim sürekli yükseliyor. Dün Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki mitingte taşlarla karşılanması sosyal medyada büyük yankı buldu. Bu olayın ardından geçtiğimiz günlerde Fatih Portakal’ın Serdar Ortaç’a geçtiğimiz günlerde AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği “Gençlik Buluşması”nda sahneye çıktığı için; “Serdar Ortaç’a sanatçı demiyorum, omurgasız biri!” dediği ortaya çıktı!

Fatih Portakal’dan Serdar Ortaç’a: “Sanatçı demiyorum, omurgasız biri!

Gün geçmiyor ki magazin camiasında yeni olaylar ortaya çıkmasın! Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerine bir haftadan az bir zaman kaldı, pek çok ünlü desteklediği siyasi lider ve siyasi partiler için paylaşımlar, açıklamalar yaparak tarafını belli ediyor. Hatta takipçilerini ve sevenlerini de yönlendirmek istiyor. Hatta dün Erzurum’da yaşanan olayların ardından ünlüler birer birer Ekram İmamoğlu’na destek verdiğini ifade ederek, olayı kınamaktan da geri durmadı. Hükümeti desteklediğini açıkça dile getiren isimlerden biri de ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, MS hastalığı ve borçları nedeniyle zor günler geçiren ve katıldığı programlarda yaşadığı hayattan çok da mutlu olmadığını dile getiren Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği “Gençlik Buluşması”nda sahneye çıktı.

Sahneye çıkarak gençlere bir konuşma yapan Nureddin Nebati, “İyi eğlenceler diliyorum.” diyerek sözlerine son verirken ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ı sahneye çağırdı. Nebati sahneye çağırırken, “Serdar kardeşimden çok meşhur şarkısı varmış… Karabiberim.” dedi. Sahneye çıkan Serdar Ortaç ise “Nebati Baba için okuyorum.” diyerek Karabiberim şarkısını söyledi. Serdar Ortaç Karabiberim’i söylerken dansçı kızlar kendisine eşlik etti. Bu olayın sosyal medyaya yansımasının ardından video viral olunca Serdar Ortaç’a hem destek hem eleştiri mesajları geldi. Özellikle de Fatih Portakal’dan sert tepki geldi: “Serdar Ortaç’a sanatçı demiyorum, omurgasız biri!” dedi.

blank

Fatih Portakal’ın bu sözleri sosyal medyada yankı uyandırınca, pek çok kullanıcıdan olumlu ve olumsuz tepki geldi. Fatih Portakal’ı destekleyen ve ona katılanların dışında, tepki gösteren kullanıcıların da sayısı az değildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz