Demet Özdemir’in Dostu Deniz Bulutsuz İle Paylaşımı İçimize Dokundu “Tarifi Yok Sana Sarılmanın…”

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Demet Özdemir’in Dostu Deniz Bulutsuz İle Paylaşımı İçimize Dokundu “Tarifi Yok Sana Sarılmanın…”

Son yılların parlayan yıldızı Demet Özdemir, yakın arkadaşı Deniz Bulutsuz ile bir araya gelerek sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Bildiğiniz üzere Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’in eski sevgilisi. Bir dönem Ozan Güven’den şiddet gördüğü için zor günler yaşayan ve yüzü gözü mosmor olan Deniz Bulutsuz, ünlü oyuncu hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Demet Özdemir’in paylaştığı fotoğrafa bakılırsa Deniz Bulutsuz, kötü günleri geride bırakarak kendine yepyeni bir hayat kurmuşa benziyor.

Deniz Bulutsuz’dan Yeni Bir Hayat Kararı

Deniz Bulutsuz, Ozan Güven ile yaşadığı tatsız olayları geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurmuş gözüküyor. Bir dergide çalışmaya başlayan Deniz Bulutsuz, ilk röportajını da yakın arkadaşı olan Demet Özdemir ile yapmış. Derginin çekimleri ve röportaj için bir araya gelen ikili, sohbet tadında geçen ve samimiyetlerinin okuyucuya kadar yansıdığı bir röportaja imza atmışlar.

Demet Özdemir’den Deniz Bulutsuz’a Destek

Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven’den şiddet gördüğünü iddia etmesi ve fotoğraflarını paylaşması üzerine en büyük desteği verenlerden biri de Demet Özdemir. Yakın dostu Deniz için sosyal medya hesabında paylaşım yapan Demet, “Söylemek istediğimiz binlerce söz varken kelimeler yetersiz kalıyor, kalbimiz sıkışıyor. Bu nasıl bir vicdan, nasıl bir insanlıktır!” sözleriyle arkadaşına destek olduğunu hepimize göstermiş ve Ozan Güven’e ise ateş püskürmüştü.

blank

İkiliden Samimi Fotoğraf Paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ikili, sosyal medya hesaplarından ne kadar yakın dost olduklarını ve birlikte çok güçlü olduklarını kanıtlar nitelikte bir fotoğraf paylaştı. Demet Özdemir, Deniz Bulutsuz ile sarıldığı fotoğrafın altına “Tarifi yok sarılmanın” notunu düştü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Demet Özdemir (@1demetozdemir)’in paylaştığı bir gönderi

Deniz Bulutsuz’dan İade-i Fotoğraf Gecikmedi

Demet Özdemir’in üzerine gecikmeden kendi sosyal medya hesabından da fotoğrafları paylaşan Deniz Bulutsuz; “Güzel kalbiyle sım sıkı sıkı sıkı saran biri” notunu düşmeyi de ihmal etmedi. Eskiden uzun saçlara sahipken yaşadığı olaylardan sonra saçlarını kısacık kestiren Deniz Bulutsuz, “bir erkek çocuğu ve dünyanın en güzel kalpli kadınının fotoğrafı” diyerek kendi kendine takıldı.

Biz de buradan bu güzel kalpli kadınları hem sergiledikleri güçlü duruşları hem de tüm şiddet gören kadınlara verdikleri cesaret ve destekten dolayı tebrik ediyor, ikisinin de başarılarının devamını diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz