Sizi Yeriz Biliyorsunuz Değil mi? Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın Sıcacık Öyküsü Kalbinize Dokunacak

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

Sizi Yeriz Biliyorsunuz Değil mi? Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın Sıcacık Öyküsü Kalbinize Dokunacak

Ebru Şahin ve Cedi Osman, şüphesiz bir şekilde 2020’nin en tatlı çifti oldular! Mesafelere rağmen aralarındaki bağı güçlendirmeyi başaran bu çiftin öyküsü içinizi ısıtacak.

Cedi Osman ve Ebru Şahin

Ünlü oyuncu Ebru Şahin sektörde çok yeni bir isim olmasına rağmen Hercai dizisiyle son yılların en büyük çıkışlarından birini yaptı. Ödüllere boğulan ve çok sayıda hayranı olan Şahin’in aşk hayatı çok merak ediliyor ve dizideki partneri Akın Akınözü’yle çok yakıştırılıyordu.

Cedi Osman ise milli basketbolcu ve son dönemin yükselen yıldızlarından! Anadolu Efes altyapısından yetişen ve uzun yıllar bu takımda oynayan Cedi Osman, 2017’den beri devlet ligi NBA’de Cleveland Cavaliers formasını giyiyor.

Önce İnkar Ettiler

Ebru Şahin ve Cedi Osman

Ebru Şahin ve Cedi Osman ikilisini buluşturan Alaçatı’nın güzel atmosferi oldu. “Yaz aşkı” klişesine uyan Ebru Şahin ve Cedi Osman Alaçatı’da tanıştıktan kısa bir süre sonra ilişkiye başlasalar da nedense bunu inkar ettiler! Hatta Ebru Şahin, Instagram hesabından bu haberi yapanları çok sert bir biçimde kınadı.

Ebru Şahin'in attığı story

Aynı gün içinde iki farklı isimle anıldığını gören Ebru Şahin resmen çıldırdı! Muhabirleri saygısızlıkla suçlayan Şahin’e destek yağdı.

Aşkları Hemen Belgelendi!

Ebru Şahin ve Cedi Osman

Bu yalanlamadan sadece 10 gün sonra ünlü çiftin aşkı belgelendi. Kameralara el ele poz veren çift daha sonra da dudak dudağa yakalandı.

Ebru Şahin ise ilişkiyi yalanlayan sert açıklamasıyla ilgili, “Halen arkasındayım çünkü o zaman bir ilişki ihtimali bile yoktu. Yazılanlar yanlıştı. Alakam olmayan kişiler hakkında onur kırıcı kelimeler seçerek haber yazdılar, cevabım o üslup içindi” dedi. Bu karmaşık açıklama durumu kurtarmasa da çift o kadar tatlıydı ki kimse bu durumu daha fazla sorgulamadı!

Mesafelere Rağmen Aşk!

Ebru Şahin ve Cedi Osman

Kimsenin en ufak bir zorluğa bile tahammül edemediği günlerde birbirleri için mesafeleri göze alan çift herkesi hayran bıraktı. “Tek zorluk özlem olur” diyen Ebru Şahin ve Cedi Osman, bu özleme son vermek için de ellerinden geleni yapıyor.

Sürekli Sete Gidiyor!

Cedi Osman ve Ebru Şahin

Cedi Osman yoğun antrenman ve maç takviminden fırsat bulduğu her an sevgilisinin Mardin’de çekilen dizisinin setine gidiyor. ABD-Mardin hattında süren bu “masalsı” aşk herkese umut oluyor.

Gerçek Aşk Bu Olsa Gerek!

Birbirlerine olan sevgileri yüzlerinden okunan çiftin en beğenilen Instagram paylaşımlarından bazıları şöyle:

Yaz mutluluğu!

Ebru Şahin’in sevgilisinin yeğeniyle çektirdiği bu pozlar “Aileye girdi” yorumlarını da beraberinde getirdi!

Olay yaratan Mardin ziyaretiyle kapatalım!

Mesafelere rağmen devam ettirdikleri aşkla herkese örnek olan çifte mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz