İlk Değil Muhtemelen Son da Olmayacak! “Vatan Haini” İlan Edilen Yıldız Tilbe Daha Önce de Irkçılıkla Suçlandı

Aleyna

Haberler

17 Kasım 2020

İlk Değil Muhtemelen Son da Olmayacak! “Vatan Haini” İlan Edilen Yıldız Tilbe Daha Önce de Irkçılıkla Suçlandı

Ünlü şarkıcı ve “sansasyonlar kraliçesi” Yıldız Tilbe’nin lakaplarına son günlerde “vatan haini” sıfatını da eklemek isteyenler oldu. Skandal açıklamalarıyla ortayı ayağa kaldıran Tilbe’nin başına daha önce de bir benzeri gelmişti.

Yıldız Tilbe

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, hayata olan “değişik” bakış açısı ve dobra açıklamalarıyla biliniyor. Çoğu sözü insanı acı acı güldüren Tilbe’nin şarkılarını da muhtemelen bu yüzden bu kadar seviyoruz!

Ancak umursamaz tavırları ve dobralığı Yıldız Tilbe’nin başına zaman zaman iş de açıyor. Geçtiğimiz günlerde Seyit Rıza ve Şeyh Sait’i anmak için fotoğraflar paylaşan Tilbe’nin başına gelmeyen kalmadı! Bu durum akıllara Yıldız Tilbe’nin yıllar önce başına gelen benzer bir olayı getirdi.

Sonunda O da Vatan Haini Oldu!

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe’nin sosyal medya merakı bu kez başını derde soktu. Seyit Rıza ve Şeyh Sait’in fotoğraflarını paylaşan ve “Allah’ın rahmeti üzerinize olsun” yazan Tilbe’ye karşı büyük bir sosyal medya linci başladı!

Ancak ünlü şarkıcı pes etmedi ve tweet atmaya devam etti.

Günlerdir üzerine çığ gibi tepki yağan ve “vatan haini” ilan edilen Yıldız Tilbe,’ “Düşüncelerimden asın beni de, ya da hislerimden, inançlarımdan da asabilirsiniz veya sevme biçimimden, beni siz yarattınız ya’ diyerek kendisine küfredenlere ve yaftalayanlara düşünce özgürlüğünü hatırlattı!

Küsüp Gitti Ama Pes Etmedi!

Yıldız Tilbe

Önce ona küfredenlere kızıp giden ve tweetlerini yoruma kapatmak isteyen Yıldız Tilbe, sonrasında kendini açıklama çabalarına devam etti.

Kendini savunanlara teşekkür eden ünlü şarkıcı, son şarkısı ve “ibret veren” öyküler ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Çoğu ünlünün bir süre ortadan kaybolmayı tercih edeceği olay sanki hiç yaşanmamış gibi davranmayı seçen Tilbe, yine farkını ortaya koydu!

Daha Önce de “Irkçı” Olmuştu!

Yıldız Tilbe'nin attığı tweetler

Yıldız Tilbe, 2014’ün temmuz ayında da İsrail saldırısını eleştireyim derken yine skandal açıklamalara imza attı. İsrail’in Gazze’ye saldırmasını eleştirmek isterken milyonlarca Yahudiyi katleden Adolf Hitler’i anan Tilbe, “Allah Hitler’den razı olsun, az bile yapmış” diyerek herkesi şok etti! İsrail’in faaliyetlerinden tüm Musevileri sorumlu tutan Tilbe, kaş yapayım derken göz çıkardı.

Görünüşe göre sosyal medyayı çok seven ve görüşlerini de çoğu ünlünün aksine takipçileriyle paylaşmayı tercih eden Yıldız Tilbe’nin başı derde girmeye devam edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz