Demet Özdemir’den Olay Paylaşımlar! Ünlü Oyuncu Bakın Kimlerle Tatile Çıktı

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Demet Özdemir’den Olay Paylaşımlar! Ünlü Oyuncu Bakın Kimlerle Tatile Çıktı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile akıllara kazınan Demet Özdemir, dizinin final yapmasının ardından tatil sezonunu açtı. Ünlü oyuncu stres atmak için o isimlerle tatile çıktı!

İlk Olarak Reklam Filmi İle Ekrana Çıktı

İlk olarak bir hava yolu şirketinin reklamı için kamera karşısına geçen Demet Özdemir’in, o reklamdan sonra yıldızı parladı ve dizi teklifleri almaya başladı. İlk dizi deneyimini Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide başrol oyuncusu olarak gerçekleştiren Özdemir, bundan sonra birçok dizide oynadı. Her deneyimle kendini biraz daha geliştiren güzel oyuncu, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile adeta gönüllere taht kurdu.

Her Haliyle Çok Konuşuldu

blank

Sosyal medyanın aktif kullanıcılarından olan Demet Özdemir, hem iş hayatı, hem aşk hayatı, hem de stili ile magazin gündemine oturdu. Tarzı çok beğenilen ünlü oyuncu’nun Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşk çok konuşuldu. Dedikoduların sebebi ise Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile Demet Özdemir’in arkadaşlığıydı. Oğuzhan- Yağmur çiftinin ilişkisinin sürdüğü sıralarda Oğuzhan Koç’un da sunucusu olduğu 3 Adam programına konuk olan Özdemir ile Koç’un samimiyeti dikkat çekmişti. İlişkilerini ilan ettikten sonra ise ‘Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin’i Demet Özdemir ile mi aldattı’ soruları gündeme geldi.

Dizi Bitti Tatil Başladı

blank

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapmasını fırsat bilen ünlü çift vakit kaybetmeden tatile çıktı. Bu tatilde onlara Oğuzhan Koç’un albümlerine aranjör olarak imza atan müzisyen Çağrı Telkıvıran ve sevgilisi Aslı Bekiroğlu eşlik etti. Çiftler havuzun ve güneşin keyfini çıkarmanın yanı sıra okey oynayarak vakit geçirdi.

Bakın Yanında Kimler Var

blank

Sevgililerinin arkadaşlığı sayesinde tanışıp kısa sürede arkadaş olan Özdemir ve Bekiroğlu’nun tatilden aldıkları keyif adeta yüzlerinden okundu. Demet Özdemir tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı. O fotoğraflar Özdemir’in takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Benzer Haberler

Merve 24 Mayıs 2021

İyi iyi vallah hayat size guzel

DİLAN 24 Mayıs 2021

Yaaaaaa

Yorum Yaz