Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den Olay Yaratan Fotoğraf! Sosyal Medyayı Yıkıp Geçti

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den Olay Yaratan Fotoğraf! Sosyal Medyayı Yıkıp Geçti

Reyting rekorları kıran dizi Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’den öyle bir fotoğraf geldi ki, Instagram resmen ateş aldı! Ünlü oyuncu güzelliğiyle adeta gözlerimizi kamaştırdı.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Şahika Karakteri ile akıllarda yer eden Nesrin Cavadzade izleyicilerin favorisi oldu. Diziden birden bire ayrılması ise sevenlerini üzdü.

Sette Olay Mı Var?

Güzel oyuncu diziden ayrıldığını, Şahika’nın cenaze sahnesinden bir fotoğraf paylaşarak sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu. Cavadzade’nin ani ayrılığı sette tartışma iddialarını gündeme getirdi.

blank

İddialara göre Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda oturan Murat Öztürk rahatsızlanınca, yerine dizinin eski yönetmeni Neslihan Yeşilyurt geçti. Haberi alan Eda Ece, o gün çekimi olmamasına rağmen yönetmeni görebilmek için sete geldi. Bunun üzerine Neslihan Yeşilyurt görevi yardımcısına devredip Eda Ece ile sohbet etmeye başladı. Çekim uzayınca Nesrin Cavadzade üşüdü ve ‘İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz’ dedi. Bu söz üzerine yönetmen ve oyuncu arasında gerginlik yaşandı. Cavadzade sinirlenerek seti terk etti ve telefonlara cevap vermedi. Bu durum yapımcı Fatih Aksoy’a aktarılınca 108. bölümde Şahika’ya ölüm sahnesi yazıldı ve Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrıldı.

Açıklama Eda Ece’den Geldi

blank

İddialarla ilgili yapım şirketinden ya da Nesrin Cavadzade’den bir açıklama gelmezken olayda adı geçen Eda Ece sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla iddiaları yalanladı. Ünlü oyuncu paylaşımında “Diğer oyuncuyla “sohbet” ettiği için bir diğer oyuncu kızıp seti terk ediyor ve haftalar önce düşünülmüş senaryo bir anda başka yazılmış çıkıyor, ünlü mizahçılardan Vedat Özdemiroğlu, Yasak Ayva diye bir komedi bölüm özeti yazmıştı Uykusuz’da, yerlere yatmıştık adeta. Bahsi geçen kimse bu kadar çocuk değildir. Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Gerginliğe gerek yoktur… Ben, Şevval, PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir. Bilgim ve ilgim yoktur. Bir suç değil, anlaşmazlıktan başka bir şey olmamıştır. 110 bölüm başarılı bir iş yapmak, her yiğidin harcı olmadığı gibi, bu sürekli haberi yapılıp Twitter yorumlarına maruz bırakılan şahane kadınların başarısıdır. Bizim dedikodulara ihtiyacımız yoktur. Herkes üstüne düşen görevi zaten her zaman başarıyla yapmıştır.” açıklamalarına yer verdi.

İş Yoksa Tatil Var!

Yetenekli oyuncu Nesrin Cavadzade ise diziden ayrıldıktan sonra Magnum ile reklam anlaşması yaptı. Ancak kısa bir süre sonra tarafların anlaşmayı ortak bir kararla iptal ettikleri öğrenildi. Bunun üzerine Cavadzade, sezonun yorgunluğunu atmak için tatile çıktı. Cavadzade’nin tatil fotoğrafları görenlerin aklını başından aldı.

Yeteneği kadar güzelliğiyle de izleyicileri büyüleyen Nesrin Cavadzade Instagram’ı cayır cayır yaktı! Güzel oyuncunun fotoğraflarına alevli yorumlar yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz