Survivor’ın Yarışmacısı Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı Ayrılığından Sonra İlk Kez Konuştu: “Geri Dönüşü…”

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Survivor’ın Yarışmacısı Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı Ayrılığından Sonra İlk Kez Konuştu: “Geri Dönüşü…”

2020 Survivor’ını bir türlü unutamıyoruz! Gelmiş geçmiş en popüler Survivor sezonlarından olan 2020 çoktaaan sona erdi hatta 2021 Survivor’ı bile neredeyse sona ermek üzere. Ancak geçtiğimiz senenin ikincisi Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı hala hayatlarımızda olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda bir Instagram storysi ile ilişkilerini sonlandırdığını takipçilerine duyuran Nisa Bölükbaşı’dan sonra Barış Murat Yağcı da ilk kez konuştu ve Nisa ile barışmasının mümkün olmadığını söyledi.

Hala Hayatımızdalar!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle Survivor 2020 sezonu ve yarışmacıları herkesin kalbinde ayrı bir yere sahip! Geçtiğimiz sezondan sonra neredeyse bütün yarışmacılar bir şekilde ünlü oldular ve hayatlarına bu şekilde devam ediyorlar. 2020 sezonunu pek çok kişi hatırlayacaktır. Koronavirüs pandemisi nedeniyle bütün dizi setleri iptal edilince haftanın 7 günü uzuuun saatler boyunca Survivor ve Survivor’ın ekürisi diğer programları seyretmek zorunda kalmıştık.

Survivor

Yarışma boyunca “abi-kardeş” olarak anılan Barış ve Nisa ise yarışmanın ardından sevgili olarak karşımıza çıktı! Aslında hem Barış hem de Nisa uzun süre haklarında çıkan aşk iddialarını reddetti. Fakat bir gün sosyal medyada öpüşme videoları yayılınca çiftimiz ilişkilerini kabul etmek zorunda kaldı. Bu olaydan sonra beraber Youtube videoları çekmeye başlayan çiftimiz bir ara ilgi çekmek için büyük emekler verdi. Hatta Barış Nisa’ya İstiklal Caddesinde evlilik teklifi bile etti.

blank

Barış İlk Defa Konuştu!

İlişkilerinin iyi gittiğini düşündüğümüz çiftimizden gelen şok açıklamayla sarsıldık! Nisa Bölükbaşı Instagram’dan yaptığı açıklamayla Barış’la ayrıldığını tüm takipçilerine duyurdu; “Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum.” Ancak Barış Murat Yağcı, aynı hafta içinde Nisa ile ayrılmadıklarını ve gözden uzakta ilişkilerini sürdürdüklerini söylemişti.

Fakat geçtiğimiz gün bir Youtube kanalına konuk olan Barış, Nisa ile ayrıldıklarını ve artık barışmalarının mümkün olmadığını anlatarak; takipçilerinden bu konuyu açmamalarını istedi!

Benzer Haberler

Melike 23 Mayıs 2021

Pislik mal nisa iyi oldu ohhhhhh ayrıldınız sonunda belliydi zaten aq

Gggggg 24 Mayıs 2021

İyi olmuş

Serco 25 Mayıs 2021

Hıııııııııı

Yorum Yaz