Ne Seninle Ne Sensiz! Eda Ece Bir Türlü Kopamadığı Eski Sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Tekrar Barıştı

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Ne Seninle Ne Sensiz! Eda Ece Bir Türlü Kopamadığı Eski Sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Tekrar Barıştı

Ünlü oyuncu Eda Ece, birkaç ay önce ayrıldığı basketbolcu Buğrahan Tuncer’e geri döndü. Çift pek çok kez ayrılıp barışma haberleriyle gündeme geldi.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece, neredeyse dizinin başladığı günlerden beri Anadolu Efes’in yıldız basketbolcularından Buğrahan Tuncer ile beraberdi. Tuncer’i ailesiyle de tanıştıran ünlü oyuncunun ilişkisi giderek ciddileşti ve herkes evlilik müjdesini beklemeye başladı. Ancak çift sık sık ayrılık haberleriyle gündeme geldi!

Önce Karantina Ayırdı

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, işlerinden fırsat buldukları her anı birbirleriyle geçirmeye özen gösterdi. Sık sık birlikte görüntülenen çift pek “sansasyonel” olaylara imza atmasalar da en bilinen ve yakıştırılan çiftlerden biri oldu. Ancak karantina dönemi ikiliye yaramadı.

Karantina döneminde ayrılık kararı alan pek çok çiftten biri de Eda Ece ve Buğrahan Tuncer çifti oldu. Sürekli dip dibe olmak ve hastalık kaygısı ikiliyi yıpratmış olsa gerek!

Yazı Beraber Geçirdiler

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Neyse ki ikili sorunlarını çözmeyi başardı. Geçen yazı Bodrum’da lüks bir villa kiralayarak beraber geçiren çift, Eda Ece’nin doğum gününü de teknede kutlamalarıyla gündeme geldi. Hatta Ece’nin Yasak Elma’daki rol arkadaşları Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade de tekneye gelerek sürpriz yaptı. Bu durum ilişkinin “arkadaş onayı” aldığını da tescilledi.

Tam her şey yolunda derken Eda Ece ve Buğrahan Tuncer bombayı patlattı! Ne oldu bilinmez ama yaz sonunda bir ayrılık haberi daha geldi.

Bir Türlü Kopamıyorlar

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer

Bugün bir ayrılıp bir barışan Eda Ece ve Buğrahan Tuncer cephesinden yeni bir haber geldi. Söylentilere göre Tuncer, eski sevgilisinin gönlünü almayı başardı ve ilişki tekrar başladı. Karantina yorgunu çift yazın ne problem yaşadı bilmiyoruz ama umarız artık sorunlarını çözmeyi başarmışlardır!

Benzer Haberler

Tuğçe 11 Kasım 2020

Çok tatlılar yakışıyorlarda eda ece zaten bambaşka yolları hep açık olsun inşalalh 🤲❤

Yorum Yaz