Demet Şener’in Yeni Mağazasını Selin Ciğerci, Hakan Akkaya ve Cihan Şensözlü Ziyaret Etti!

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Demet Şener’in Yeni Mağazasını Selin Ciğerci, Hakan Akkaya ve Cihan Şensözlü Ziyaret Etti!

Ünlü manken Demet Şener geçtiğimiz aylarda kendi mağazasının açılışını yapmıştı. Demet Şener’i mağaza tebriği için ziyarete gelenler de bitmiyor. Bakın bu kez de kimi görüyoruz Demet Hanım’ın yanında!

Demet Şener, 11 yıllık eşi ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay’dan ayrıldıktan sonra Cenk Küpeli ile evlenmişti. Cenk Bey ile olan evlilikleri son derece yolunda giderken Demet Hanım da işiyle adını duyurmaya başlamıştı.

Öyle ki, kendi adından oluşan markası için bir mağaza açmaya karar vermişti ünlü manken. Geçtiğimiz aylarda bir kuaför çıkışı muhabirlerle olan sohbetinde bu açılışın ilk haberini duyurmuştu. Bu işte en büyük destekçisinin de eşi Cenk Küpeli olduğunu söylüyordu.

“Her şey çok güzel gidiyor. Yakın zamanda Nişantaşı’nda cadde mağazasını açacağım.” diye konuşarak müjdeyi vermişti Demet Şener. Sonrasında kendisi de Instagram hesabından duyurmuşu zaten.

“Demet Şener İstanbul” ismindeki mağaza açıldıktan sonra hem web sitesinden hem de mağazadan güzel ürünlerini satışa sunan ünlü manken, Instagram hesabından da markasını duyurmadan durmuyordu.

Güzel manken kendi ürünlerinin mankenliğini de kendisi yapıyor baksanıza!

Başarısına başarı katmaya devam eden Demet Hanım, her işiyle kendisi ilgilenince mağaza da çiçek gibi oluyor. Siparişler de yağıyor haliyle. Yurt dışı için de güzel haberleri olan Demet Şener’in, mutluluğu yüzünden okunuyor.

Demet Şener’i tebrik etmek için pek çok ünlü mağazayı ziyaret etmişti. Şimdi ise son dönemlerin gündeminde olan Selin Ciğerci, Demet Şener’in mağazasına geldi.

Demet Şener, bu sürpriz ziyareti “Canlarım gelmiş!” diye yazarak Instagram’da paylaştı. Tabii ki başka isimler de vardı. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi Hakan Akkaya ve Cihan Şensözlü de Demet Hanım’ı tebrik etmek istiyordu belli ki. Demet Hanım’a biz de bol kazanç diliyoruz!

Bu paylaşımları gören takipçiler de coştu. “Selin Ciğerci ve sizi yan yana pek yakıştıramadık!” diyerek takipçilerden hayal kırıklığı yağdı. Bir de uyarı vardı yorumlarda. “Selin ciğerci eminim çok iyi dosttur, dikkat edin!” diyerek Demet Hanım’a mesaj vermeye çalışıyorlardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz