Miray Daner Hem Güzel Hem Yetenekli! İşte Aborjinlerle Yaşama Tutkusundan En Sevdiği Filme Kadar Miray Daner…

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Miray Daner Hem Güzel Hem Yetenekli! İşte Aborjinlerle Yaşama Tutkusundan En Sevdiği Filme Kadar Miray Daner…

Miray Daner son dönemin en yetenekli ve güzel oyuncularından biri. Bu aralar Saygı dizisiyle gündemde olan Daner hakkında merak edilenleri derledik.

Miray Daner, neredeyse setlerde gözünü açan ve evlerimizde büyüyen çocuk oyunculardan biriydi. Ama yeteneği sayesinde yaşıtlarının arasından sıyrıldı ve 2016’da oynadığı “Vatanım Sensin” dizisi sayesinde inanılmaz bir çıkış yaptı. Şimdilerde BluTV’nin “Saygı” dizisinde oynayan Daner, çok merak edilen bir isim. Sizin için Daner hakkındaki ilginç detayları araştırdık.

Oyuncu Ama Eğitimi Bambaşka!

Miray Daner

Miray Daner annesinin ön ayak olmasıyla önce bir reklam filmiyle sonra da Bez Bebek dizisiyle sektöre adım attı. Setlerde büyüyen Daner, eğitimi için de Güzel Sanatlar Lisesi’ni tercih etti ama oyunculuk bölümünü değil! Müzik bölümünü bitiren Daner, özellikle caz vokal konusunda çok yetenekli. Üniversite eğitimini ise konservatuvar yerine psikoloji ya da sosyoloji alanında almak istiyor.

Metin Akpınar’dan Eğitim Aldı!

Miray Daner

Miray Daner 7 yaşından beri setlerde olunca zaman zaman okuldan eve değil sete gitmek zorunda kalmış. Sahnelerini beklerken ödevlerini yapan Daner’i denetleyen isim de Metin Akpınar’mış! İki isim “Papatyam” dizisinde yıllarca beraber oynamıştı. Daner’in “amcası” Metin Akpınar, ödevleri kontrol ettikten sonra yanlışlarını tekrar anlatmaya da hiç üşenmezmiş.

Kamp Tutkunu!

miray daner

Miray Daner genellikle “hanım hanımcık” ve “ailemizin kızı” görüntüsünde. “Saygı” dizisiyle bu imajı yıkan Daner’in en sevdiği şeylerden biri de arkadaşlarıyla kampa gitmek. Herhalde bu akıllı uslu görüntünün altında hiç ummadığımız biri yatıyor.

En Sevdiği Film!

Miray Daner

Miray Daner’in en sevdiği film ise Çağan Irmak’ın efsanevi filmi “Babam ve Oğlum”. Filmin kendi hayatıyla bütünleştirdiği bir yanı olmasa da oyunculukları ve öyküsü ünlü oyuncuyu çok etkilemiş.

En Büyük Merakı!

Miray Daner

Miray Daner çocukluğundan beri Aborjinleri tanımayı ve yaşamlarını gözlemlemeyi istiyormuş. Sadece bir günü baştan sona birisiyle geçirmek istese o ortam mutlaka Aborjin kabilesi olurmuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz