Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’den Medeniyet Şovu! Çocukları İçin Tekrar Yan Yanalar!

Aleyna

Haberler

4 Aralık 2020

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’den Medeniyet Şovu! Çocukları İçin Tekrar Yan Yanalar!

Bir dönemin “rüya çifti” Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten kızları Ada’nın doğum günü için tekrar bir araya geldi.

Ünlü oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, mutluluklarıyla parmak ısırtıyordu. Her bakımdan uyumlu ve birbirine çok aşık görünen çiftin evliliği kızları Ada’nın doğumuyla taçlandı. Özellikle Instagram’da binlerce hayranı olan bu çiftin ani bir kararla ayrılması ise herkesi şok etti! 2019’un temmuz ayında ayrılık açıklaması yapan çiftin ardından çoğu kişi “Aşka inancım kalmadı” dedi. Bu aşk bitmiş olsa da Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, boşanma açıklamasında verdikleri sözleri tutmaya devam ediyorlar.

“Hep yan mahallede olacağım”

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in birkaç gün önce beraber fotoğraflar paylaşırken aniden boşanacaklarını açıklamaları herkesi dumura soktu. Ama boşanma açıklamaları o kadar içten ve medeni bir biçimde yazılmıştı ki, çiftin birkaç günde nasıl bu noktaya geldikleri hiç sorgulanmadı!

blank

Beş yıllık evliliklerini bir “macera” olarak tanımlayan Uraz Kaygılaroğlu, “ömürlük dost ve yol arkadaşı” olarak kalacaklarına söz verdi. Eski eşine “Melis’im, kalbi güzelim, yol arkadaşım, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım” diyerek açıklamasını bitiren Kaygılaroğlu çok takdir topladı. Ama “Bu kadar seviyorsan neden ayrıldın, kaç senedir neden sosyal medyada mutluluk şovu yapıyorsunuz” sözlerinden de kurtulamadı!

Melis İşiten de “Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Ama o da “Neden sürekli mutlu görünüyorsun” sorularından ve kahkahasından rahatsız olan insanlardan kurtulamadı! Yine de çocukları için bir araya gelmeye devam ediyorlar.

Ada 4 Yaşında!

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten’in tatlı kızları Ada bugün 4 yaşına girdi. Yanında da ona bir aile sıcaklığı vermeye devam eden anne ve babası vardı.

Uraz Kaygılaroğlu, eski eşinin de olduğu bir fotoğrafı paylaşmakta hiç sakınca görmedi ve takipçilerinin tekrar takdirini kazandı. Melis İşiten’in tercihi ise sadece kızı ve kendisiyle ilgili fotoğraflar paylaşmak oldu.

“Sen olsan bari”

Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu

Ada için partinin en eğlenceli anı ise evde onun için kurulan trambolinde annesi ve babasıyla zıplamak olmuştur herhalde!

Ada’ya nice mutlu ve sağlıklı yaşlar diliyor, böyle medeni tavırların da artmasını istiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz