Demo’nun Çilesi Bitmiyor! Demet Akalın Ünlüler Dünyasından Bir İsimle Daha Birbirlerine Girdi: “Gerçek Dost…”

Aleyna

Haberler

12 Ocak 2022

Demo’nun Çilesi Bitmiyor! Demet Akalın Ünlüler Dünyasından Bir İsimle Daha Birbirlerine Girdi: “Gerçek Dost…”

Demet Akalın’ın sansasyonları bitmek bilmiyor. Her daim biri ya da birileri hakkında söyleyecek bir sözü olan güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde iki yakın arkadaşının yasak aşk iddiası hakkında “Ben onları uyardım, biraz dikkat etmeleri gerektiğini söyledim” diyerek Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’e taş atmıştı. Sonrasında Gülşah Saraçoğlu’nun Demet Akalın’a dava açacağı iddiası ise ortalığı fena karıştırdı. Tüm bu iddiaların ardından Demet Akalın “Dava açılacak bir şey demedim!” diyerek kendini savunmuş olsa da Demo’nun bir dönem yakın arkadaş olduğu Lerzan Mutlu, Instagram’da Demet Akalın’a demediğini bırakmadı.

Demet Akalın’ın Çilesi Bitmiyor!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Demet Akalın, Gülşah Saraçoğlu’nun kendisini dava edeceği iddialarına şu yanıtı vermişti; “Gülşah bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? ‘Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli’ dedim. Bunun nesi kötü?” Ancak bu yanıtın ardından Demo’nun bir dönem yakın arkadaş olduğu Lerzan Mutlu açtı ağzını yumdu gözünü!

Lerzan Mutlu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

blank

Lerzan Mutlu, Instagram’da Demet Akalın’ın haberini yapan bir magazin sayfasına; “Sana kaldı herkesi uyarmak! Sen insanların asla iyiliğini falan istemiyorsun! O anda işine nasıl gelirse! Gündemde nasıl kalırsan o taraftasın! Tek yaptığın insanların arasını bozmak! Ya ben de senin yaptığın gibi dedikodusunu yaptığın insanları uyarırsam etrafında dostun kalmaz! Hayır, böyle konuşuyorsun bilmesem inanacağım. Ulan söylemediğim şeyi söylemiş gibi insanlara söyleyip beni küstürdün. ‘İyiyim’ diye takılma senin gerçeğini bilene komik oluyor.” yorumunu yaparak Demet Akalın’ı suçladı.

blank

Ancak Lerzan Mutlu bu yorumla da yetinmedi, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Demet Akalın’ı dost olmamakla ve ortalığı karıştırmakla suçlayarak, ilk olarak kendisinin onu Instagram’dan takip etmeyi bıraktığını dile getirdi. Bakalım Demo’dan yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz