Demet Akalın’ı Durdurabilene Aşk Olsun: Yaşananlara Dayanamadı Sosyal Medyada Patladı: “Allah Belanızı Versin!”

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Demet Akalın’ı Durdurabilene Aşk Olsun: Yaşananlara Dayanamadı Sosyal Medyada Patladı: “Allah Belanızı Versin!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün Twitter hesabından o kişilere ağzına geleni saymaktan geri durmadı! Yaşanan tüm olaylara tepkisini “sadece” sosyal medyadan gösteren Demet Akalın; yine Twitter’da rahat durmadı. Ancak bu sefer haklıydı! Bakalım “Bi daha bi daha” şarkısıyla umduğunu bulamayan güzel şarkıcı; Twitter’dan kimlere bela okumuş?

Yine Demet Yine Olay!

Bildiğiniz gibi “Geçinemiyorum” açıklamasıyla geçtiğimiz sene sosyal medyada olay olmayı başaran Demet Akalın; sosyal medyada sık sık linçlenen ünlüler listesinde zirveyi zorluyor. Her yaptığı hareket ya da söylediği söz ile ortalığı karıştırmayı başaran Demet Akalın, haftanın en az bir günü Türkiye’de yaşayan kişilerin bir kısmını kızdırmayı başarıyor. Artık bilerek mi yapıyor yoksa her şey doğaçlama mı gelişiyor orasını elbette bilemiyoruz.

blank

Hatta Demet Akalın bazı zamanlarda ünlüler camiasındaki diğer sanatçı arkadaşlarına da sataşmadan duramıyor. Instagram hesabını haddinden fazla aktif kullanan güzel şarkıcı; gün içinde birçok magazin hesabına ya da ünlü arkadaşına yorum yapmayı ihmal etmiyor. Son olarak Hadise – Kaan Yıldırım ayrılığının ardından tepkisini belli etmeden duramayan Demet Akalın, Hadise’nin ayrılığını “Hay Hay” şarkısının reklamı olarak algılamıştı.

blank

Demet Akalın’ı Durduramıyoruz!

Algılamakla da kalmadı, eşi Okan Kurt’la birlikte Instagram’a video çekerek Hadise’yi ti’ye aldılar. Demet Akalın’a cevap vermeyen Hadise ise en güzel cevabı işiyle verdi! Üç gün arayla şarkı yayınlayan ikiliden Demet Akalın’ın “Bi daha bi daha”sı istediği tepkiyi almayınca güzel şarkıcı bu sefer Serdar Ortaç’tan medet ummaya başladı. Bakalım Demet Akalın’ın Serdar Ortaç hamlesi ona kazanç getirecek mi?

Bugün ise Demet Akalın, Tiktok’ta ortaya çıkan bir meyve suyu videosundan sonra yine Twitter’dan video sahiplerine ağzına geleni sayan Demet Akalın, meyveleri çamurlu ayakkabılarıyla ezen kişilere; “Allah belanızı versin! Gidin namusunuzla edebinizle işinizi yapın ya yeter artık be!!” diyerek sitem etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz