Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan ve Instagram Fenomeni Selin Yağcıoğlu’ndan İlk “Aşk” Paylaşımı Geldi!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Gönül Dağı’nın Taner’i Berk Atan ve Instagram Fenomeni Selin Yağcıoğlu’ndan İlk “Aşk” Paylaşımı Geldi!

TRT’nin ünlü dizilerinden Gönül Dağı’nda “Taner” karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Berk Atan’ın, geçtiğimiz günlerde Instagram fenomenlerinden Selin Yağcıoğlu ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Selin Yağcıoğlu’nun “yanlışlıkla” paylaştığı bu gönderinin ardından ikili; aşklarını daha fazla saklama gereği duymamış ve birlikte olduklarını kabul etmişti.

Hatta Berk Atan, sevgilisi Selin Yağcıoğlu’nun Instagram’da son paylaştığı gönderisinin altına yorum yazarak aşkını cümle aleme haykırmış oldu! Bugün ise çiftimizden ilk “love” paylaşımı geldi. Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile havuzda el ele görüntülerini paylaşarak “lovelandık” mesajı vermeyi ihmal etmedi. Eee ne diyelim hayırlısı olsun!

blank

Taner Karakteriyle Karşımızda!

29 yaşındaki Berk Atan bu günlerde Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri! TRT’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Taner karakterine rol veren Berk Atan, sosyal medyada genç kızların ilgisini çekmeye devam ediyor. Geçmişte birçok dizide ve filmde seyrettiğimiz Berk Atan şimdiye kadar; Güneşin Kızları, Cennetin Gözyaşları ve Dayan Yüreğim gibi yapımlarda rol aldı. Şimdilerse ise TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nda herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

blank

Lovelandık Dostlar!

Özellikle de 2021 dizi sezonu dram ve Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamalarının yoğunlukta olduğu bir dönemdi! Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Camdaki Kız sayesinde dram ve çocukluk travmalarını resmen damardan aldık. Hatta bu da yetmeyince Kardeşlerim dizisi dram konusunda çıtası arşa kadar yükseltti! Ancak Gönül Dağı bu sezonun kurtarıcı meleği oldu. Aşırı dram yüklenen bünyeler Gönül Dağı sayesinde birazcık da olsa pozitif olmayı bildi! Fakat Gönül Dağı geçtiğimiz haftalarda sezon finaline girerek kısa süreliğine de olsa ekranlara veda etti.

blank

Sezon finali ve yazın gelişiyle birlikte Gönül Dağı oyuncularının da “gönülleri” aşka hasret kaldı! Dizinin sevilen başrollerinden Berk Atan; ünlü Instagram fenomeni Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığını paylaştığı story sayesinde cümle aleme duyurmuş oldu. Hayırlısı olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz