“Kahramanlık” Savaşı! Kadir Doğulu Sonunda Bunu da Yaptı: Neslihan Atagül Hayretler İçinde Eşini Seyretti!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

“Kahramanlık” Savaşı! Kadir Doğulu Sonunda Bunu da Yaptı: Neslihan Atagül Hayretler İçinde Eşini Seyretti!

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun Türkiye’nin en sevdiği çiftlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Evliliklerinin ilk yıllarında birkaç kriz atlatan ve boşanmanın eşiğine gelen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu; şimdilerde birbirlerine aşık ve mutlu bir çift olarak yollarına devam ediyor. Geçirgen Bağırsak Sendromu nedeniyle yeni projelerde rol alamayan Neslihan Atagül, “Hadsiz” isimli online dergisi ile hızla kendi yolunda emin adımlarla devam ederken; bugün çiftimizden oldukça eğlenceli bir video aldık!

Neslihan’ın “Uçamayan” Kahramanı!

Eşiyle eğlenceli bir video çeken Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’yu “Süper kahraman” olarak görüyor! Hatta inanmazsınız, Kadir Doğulu da uçuyor! Yani uçuyormuş gibi yapıyor. Sevilen çizgi roman Süperman’in ikonik uçma hareketini yaparak Neslihan Atagül’ü oldukça şaşırtan Kadir Doğulu; anladığımız kadarıyla Neslihan Atagül’ün kahramanı! Zaten Neslihan Atagül, birçok gönderisinde Kadir Doğulu’dan “Kahramanım” diyerek bahsediyor.

Bugünlerde Neslihan Atagül oyunculuğa ara vermiş olsa da Kadir Doğulu; “Aşkın Tarifi” isimli dizide boy göstermeye başladı. Dizide ünlü bir şefi canlandıran Kadir Doğulu, her daim eşi Neslihan Atagül’e olan aşkını haykırmaktan da geri durmuyor. Neslihan Atagül’ün Geçirgen Bağırsak Sendromu rahatsızlığında her daim eşinin yanında olan Kadir Doğulu, Neslihan Atagül’ü bir an olsun bile yanından ayrılmıyor.

blank

Kadir Doğulu’nun Büyük Aşkı!

blank

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül için son olarak; “Neslihan benim hayatımın tam ortasında. Geçmişime, geleceğime katkısı olmuş biri. Hayatıma getirdiği mecazi aşkla, beni ilahi aşka götüren de o oldu. Mecazi aşkı tanımasa kişi ilahi aşkı da bilemez. Hayatımda bu kadar güzelliğe evrilmiş bir kadın o. Mesleki performansımı sergilediğim bir yerde Neslihan’a âşık oldum. Şimdi “Benim seni tanıdığım yeri bir zahmet bırak” mı diyeceğim? Bu korkaklık olur. Onu elimden, gözümden, kendi nefesimden bile kıskanırım ama bu sığ bir kıskançlık değil. Biliyorum ki kalbinden bana sadıksa, bana sadıktır.” açıklamasını yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz