Elçin Sangu’nun Sesi En Az Oyunculuğu Kadar İyiymiş! Aras Bulut İynemli ile Yıllar Önce Yaptıkları Düet…

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2020

Elçin Sangu’nun Sesi En Az Oyunculuğu Kadar İyiymiş! Aras Bulut İynemli ile Yıllar Önce Yaptıkları Düet…

Son yılların en popüler kadın oyuncuların biri olan Elçin Sangu, doğal güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmeye devam ediyor. En son Star TV’de “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde rol almış fakat dizi rakiplerini geride bırakamayıp başarısız olmuştu. Geçtiğimiz günlerde 6. bölümü ile final yaparak sonlandı. Elçin Sangu, geçen yıllarda oldukça başarılı dizilerde rol almış hatta Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteriyle kariyerini en üst seviyeye taşımıştı.

Elçin Sangu’nun İnanılmaz Değişimi

Hepimiz onu Kiralık Aşk, Kurt Seyit ve Şura, Bir Aşk Hikayesi dizileriyle hatırlasak da Elçin Sangu’nun dizi dünyasına ilk adımı 2011 yılına dayanıyor. O zamanlar Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde gazino patronunun kızını canlandıran Sangu, diziye sonradan dahil olmuştu. Özellikle kaş şekli ile hayranlarını şoka uğratan güzel oyuncu, burun estetiği gibi işlemler de yaptırmış gibi gözüküyor.

elçin sangu eski hali

Oyunculuğu Kadar Sesi de Başarılı

Elçin Sangu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki rolünü canlandırırken şarkı söylemek için sahneye de çıkmış. Hatta Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Mete karakteri ile düet bile yapmış.

Müzik Onun Hayatında Oyunculuktan Daha Önceye Dayanıyor

Bu sahneden sonra en az oyunculuğu kadar sesinin de çok güzel olduğu anlaşılan Elçin Sangu’nun zaten opera bölümünden mezun olduğu ortaya çıkmıştı. Senaristler, güzel oyuncunun bu yeteneğini her seferinde ön plana çıkarmak istemiş olacaklar ki, Elçin Sangu’yu sonraki dizilerinde de şarkı söylerken görme fırsatımız oldu.

Elçin Sangu ve Barış Arduç İkilisi

Kiralık Aşk dizisiyle milyonların beğenisini kazanan ikili, birlikte Bülent Ortaçgil imzalı “Bu Su Hiç Durmaz” şarkısını söylemişlerdi. Elçin Sangu’nun sesine bu şarkıyla bir kez daha hayran kalmıştık.

Son dizisinde de şarkı söylemek için sahneye çıkan Elçin Sangu, ne yazık ki muhteşem sesiyle bile dizinin gidişatını değiştiremedi ve reyting kurbanı oldu. Elçin Sangu’nun bundan sonraki projesinin ne olacağını ise merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Aslı aktaş 12 Kasım 2020

Burun estetiği yok. Diziden sahnelere bakarsanız görürsünüz. O günden bu güne değişen tek şey kilo farkı
Şimdi daha zayıf. Kilolu olunca yanaklar daha dolgun oluyor. İnsanlar dönem makyajı ince kaş, dolgun kirpikler ve düşük piksek resimlere bakıp estetik oldu sanıyor. Kendisi KA zamanı açıklamıştı. Estetik hiç yok diye.
Bu su hiç durmaz mutluluk zamanı filminde yer aldı. Kiralık Aşk, kurt seyit ve şura da da şarkı söyledi.

AntoninaPavlova 12 Kasım 2020

Elçin Sangu – Beauty, Talent, Grezie!!!

Yorum Yaz